Довгий час дієтологи вважали яйця шкідливим продуктом через холестерину. Однак останнім часом їх думка змінилася.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЯйця надають позитивний вплив практично на всі системи людського організму.
Кістки та зуби
Кальцій дуже погано засвоюється нашим організмом без вітаміну D. А яйце залишається одним з небагатьох продуктів, де цей вітамін є.
Прилив енергії
Велика кількість поживних речовин і амінокислот в цьому продукті підтримують важливі функції організму. Тому з'їсти яйце на сніданок – допомогти організму відновитися після сну.
Замість вітамінних комплексів
У яйцях містяться вітаміни групи A, D, E, B3, B6, B12; мінерали і мікроелементи йод, цинк, кальцій, магній, залізо і фосфор. Тому в період весняного авітамінозу – це незаменный продукт.
Дієтичний продукт
Лецитин і холін, що містяться в яйцях, сприяють швидкому виведенню жирів і холестерину з тіла. До того ж самі яйця низькокалорійні, тому за фігуру можна не боятися.
Білковий заряд
На одне яйце припадає приблизно 6 грамів білка. Три яйця вже можуть замінити хорошу порцію м'яса. Тому вони корисні при проблемах з вагою.
Зміцнення серце
Міститься в яйцях фолієва кислота нормалізує систему кровотворення, тим самим зміцнюючи і всю серцево-судинну систему.
Гострий зір
Яєчний жовток багатий лютеїном і зеаксантином, які перешкоджають виникненню катаракти. Також в них є вітамін А життєво необхідний нашим очам — без нього велика ймовірність розвитку курячої сліпоти навіть у ранньому віці.
Раніше портал "Знай.иа" повідомляв, що повідомляв, що З дитинства нам нав'язували чимало стереотипів щодо здорового харчування – чого варті тільки бабусині заклики їсти манну кашу, тому що це нібито дуже корисно. Розвіяти ці поширені міфи в ефірі "Знай.іа" на сторінці в Facebook погодилася лікар вищої категорії, гастроентеролог клініки Into-Sana Наталія Носко.
Забудьте про манної каші. Щоб кожному було добре зрозуміло, треба представляти у вигляді піраміди. Вона так і називається – "піраміда здорового харчування" . В її основі лежить нижній фундамент, тобто овочі. Вони складають близько 80% першого ступеня. І лише 20% - фрукти", - пояснює вона.
Чому так, адже саме фрукти ми любимо більше всього? Зараз дуже складно знайти щось без домішок і генних модифікацій – такі продукти занадто солодкі, щоб повноцінно доповнювати наш раціон без шкоди для організму.