Як відомо, практично кожна людина є носієм деяких із таких генетичних варіацій. Однак дослідники прийшли до несподіваного висновку, що депресія в якості захворювання вражає до 14% жителів Землі, при цьому лише половина з цього числа здатна вилікуватися від недуги.

Зазначається, що дослідники з міжнародної команди виявили 44 генетичні варіації, через які відбувається збільшення ризиків розвитку депресивного розладу. Про це пише Telegraf.

Так, у власному дослідженні вчені аналізували понад 135 тисяч випадків депресивних розладів, після чого порівняли їх з даними контрольної групи майже 345 тисяч осіб. В результаті проведеного експерименту вчені з'ясували, що депресія в якості захворювання вражає до 14% жителів Землі, при цьому лише половина з цього числа здатна вилікуватися від недуги.

"Виявлені варіації допоможуть розробити нові, більш досконалі методи лікування",- підкреслили дослідники.

Популярні новини зараз
Душ стане справжньою розкішшю: українців змусять платити по 134 гривні за куб води Мобілізація чоловіків після 60 років: в Україні знову піднімають болюче питання Синоптики прогнозують нову хвилю спеки в Україні: як вберегтись Vodafone дав можливість залишатися на зв'язку за 35 гривень на місяць: як скористатися шансом
Показати ще

При цьому вчені висловили сподівання, що ця робота дозволить виявити справжню причину недієвості деяких антидепресантів для конкретних людей, а також дозволить розробити нові методи терапії при захворюванні.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.uа" писав про те, як не зійти з розуму в великому місті. Адже жити у величезному місті - справа складна. Це схоже на нескінченну гонку: університет, робота, будинок, сім'я, друзі. Також додайте до цього кар'єрні проблеми, плутанину в особистому житті, низький рівень соціальних стандартів і погану екологію. У цій гонці найважливіше - не втратити самого себе.

Варто відзначити, що багато жителів великих міст перебувають у групі ризику синдрому хронічної втоми (СХВ). Цьому сприяє незбалансоване емоційне та інтелектуальне навантаження, стреси, підвищена відповідальність, ненормований робочий день, збій режиму сну і харчування. Синдром хронічної втоми може проявлятися в підвищеній сонливості вдень і безсонні після важкого робочого дня, роздратуванні і поганому настрої без причини, головних і м'язових болях, частих хворобах, зниженні пам'яті, алергічних реакціях.