Як відомо, практично кожна людина є носієм деяких із таких генетичних варіацій. Однак дослідники прийшли до несподіваного висновку, що депресія в якості захворювання вражає до 14% жителів Землі, при цьому лише половина з цього числа здатна вилікуватися від недуги.

Зазначається, що дослідники з міжнародної команди виявили 44 генетичні варіації, через які відбувається збільшення ризиків розвитку депресивного розладу. Про це пише Telegraf.

Так, у власному дослідженні вчені аналізували понад 135 тисяч випадків депресивних розладів, після чого порівняли їх з даними контрольної групи майже 345 тисяч осіб. В результаті проведеного експерименту вчені з'ясували, що депресія в якості захворювання вражає до 14% жителів Землі, при цьому лише половина з цього числа здатна вилікуватися від недуги.

"Виявлені варіації допоможуть розробити нові, більш досконалі методи лікування",- підкреслили дослідники.

Популярні новини зараз

Дружина Віктора Павліка Репяхова показала величезну сім'ю майбутнього малюка: буде кому няньчити

Зірка "Дизель шоу" Булітко згадала свій ніжний танець з Чапкісом: "Останній вальс"

Регіна Тодоренко втратила найріднішого чоловіка в день народження: "Спочивай з миром"

Юля "Зайка" розповіла про інтим з Мішею Заливако на Холостяку

Показати ще

При цьому вчені висловили сподівання, що ця робота дозволить виявити справжню причину недієвості деяких антидепресантів для конкретних людей, а також дозволить розробити нові методи терапії при захворюванні.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.uа" писав про те, як не зійти з розуму в великому місті. Адже жити у величезному місті - справа складна. Це схоже на нескінченну гонку: університет, робота, будинок, сім'я, друзі. Також додайте до цього кар'єрні проблеми, плутанину в особистому житті, низький рівень соціальних стандартів і погану екологію. У цій гонці найважливіше - не втратити самого себе.

Варто відзначити, що багато жителів великих міст перебувають у групі ризику синдрому хронічної втоми (СХВ). Цьому сприяє незбалансоване емоційне та інтелектуальне навантаження, стреси, підвищена відповідальність, ненормований робочий день, збій режиму сну і харчування. Синдром хронічної втоми може проявлятися в підвищеній сонливості вдень і безсонні після важкого робочого дня, роздратуванні і поганому настрої без причини, головних і м'язових болях, частих хворобах, зниженні пам'яті, алергічних реакціях.