Спроби позбутися від такої згубної звички, як куріння, можуть обчислюватися десятками, а то й сотнями, розтягуючи болісний процес на довгі роки. Заради того, щоб відмовитися від сигарет, що ми тільки не використовуємо. У хід йдуть вейпы, жуйки і пластирі, льодяники, насіння і так далі. Це відволікає на час, але все ж від головної проблеми не рятує: організм, як і раніше, вимагає нікотину і часто людина не може встояти перед спокусою.

Тим часом американські вчені провели дослідження і з'ясували, що кинути палити раз і назавжди допоможуть ліки, чиє початкове призначення – боротьба з симптомами при діабеті другого типу, передає ScienceDaily. Зокрема, мова йде про метформін – недорогий препарат, який призначається пацієнтам з цукровим діабетом. З'ясувалося, що він здатен блокувати симптоми відміни нікотину.



Медики провели дослідження на гризунах. Миші протягом двох тижнів піддавалися впливу нікотину. Далі, після формування залежності, їм давали метформін. Вчені відзначили, що у всіх піддослідних був відсутній синдром відміни. Ці ліки допомагають усунути такі симптоми, як неспокій, дратівливість та інші негативні прояв, що супроводжують відмову від куріння.

Зокрема, метформін допомагає активувати фермент, що стимулює перетворення глюкози в енергію. Як відомо, зазвичай він пригнічується при відмові від куріння, що призводить до появи певних симптомів.

Популярні новини зараз
Зміна ціни на електроенергію: у НКРЕКП зробили заяву для споживачів 3G в Україні більше не буде: до чого готують мобільні оператори Показники лічильника вже не аргумент: українців змушують платити за світло більше, ніж "накрутили" Олена Зеленська здивувала українців своїми ногами, але пояснила, чому так сталося
Показати ще


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що знайдено, мабуть, найдивніший у світі спосіб кинути палити. Група американських дослідників з Наукового інституту Скріппса провели кілька дослідів на щурах: вони додавали кокаїн і спиртне їм у їжу. Пізніше, каннабидиол, який міститься у волокнах конопель, наносили на шкіру щурів. Виявилося, що після цього у тварин знижувалася тяга до опіатів.