Колись пластичні хірурги виконували різні дивні прохання відтворити різні частини тіла голлівудських знаменитостей: зробити губи, як у Анджеліни Джолі, ніс як у Бреда Пітта або груди як у Сальми Хайєк. У той же час сьогоднішні підлітки хочуть зовсім іншого...
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяТак, вони звикли бачити себе через фільтри Istagram і Snapchat і обробники фото в різних додатках, тому хочуть виглядати так само в реальному житті.
Щоб пояснити тривожну тенденцію експерти навіть придумали термін «Snapchat dysmorphia» (за назвою популярної фотообмінної мережі Snapchat). Відзначається, що програми типу Facetune змінюють сприйняття краси людьми в усьому світі: пара маніпуляцій у додатку може згладити шкіру, зуби змусить виглядати біліше, а очі і губи — більше. Ці фільтри стали нормою для багатьох підлітків і дорослих людей, а тепер їх хочуть втілити і в житті.
Таке бажання може призвести до реальних проблем. Підлітки сходять з розуму з приводу, наприклад, розміру їх носа тільки через те, що в деяких програмах він виглядає менше. Вони стають більш критичні до своєї зовнішності і зовнішності інших — особливо, коли стикаються з цими іншими в реальному житті.
Доходить навіть до дивних прохань. Деякі користувачі хочуть в реальному житті виглядати як після застосування фільтру «метелика» або «квіткової корони». Також вони скаржаться на асиметрію обличчя, як стверджують хірурги, хоча для людей це цілком природньо.
При цьому Snapchat не робить асиметричні особи більш симетричними, він зменшує кількість зморшок і плям, згладжуючи і висвітлюючи шкіру, тим самим зменшуючи прояви асиметрії. І тепер, надивившись у «криве дзеркало» додатків, все більше юних користувачів соцмережі хочуть бути схожими на ідеалізовану версію себе.
Як повідомляв портал Знай.uа, фанати Емілі Ратаковски помітили, що її булочки помітно збільшилися. Без пластики точно не обійшлося.
Також портал Знай.uа писав, що після 15 пластичних операцій скандальна зірка "Дому-2" зважився на нове втручання.