Європейці приречені: знайдено зв'язок між безсонням і депресією

поділитись
Піддослідними стали військові

Вчені Каліфорнійського університету в результаті численних досліджень виявили генетичний зв'язок між безсонням і депресією.

Як пишуть західні ЗМІ, також вони знайшли зв'язок між генами і порушеннями сну. Для своїх досліджень вони використовували більш 33 000 зразків ДНК американських солдатів. При цьому вони розділили військових на три групи: європейського, африканського і латиноамериканського походження.

Результат показав, що у військових європейського походження особливо виражена генетичний зв'язок між порушенням сну і депресивним розладом.

Проведене дослідження показало, що генетична кореляція між порушенням сну, депресією і такими захворюваннями як діабет передбачає схильність індивіда на генетичному рівні до подібних розладів.

Засоби від безсоння

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що від постійного безсоння вас може врятувати важке ковдру. До такого висновку прийшли вчені Массачусетського університету, пише The Daily Mail.

В експерименті, в якому взяли участь 32 людини, було з'ясовано, що більшість респондентів відчули зниження тривожності під важким ковдрою, а інша половина зазначила, що таке ковдру є заспокійливим. Схожий експеримент був також проведений в 2015 році. Варто знати, що серотонін допомагає регулювати цикли сну і виробляє відчуття благополуччя і щастя, а мелатонін захищає від стресів і передчасного старіння, а ще від простудних і навіть онкологічних захворювань.

Крім режиму дня, харчування, стресу, кави та інших факторів, які можуть викликати такі проблеми зі сном як безсоння, не останню роль відіграє і те, з дому працює людина, або з офісу. Вчені проаналізували дані з 15 країн, 10 яких є членами ЄС. Медики відстежували різні чинники, і вивели закономірність - люди, що працюють з дому, частіше мають проблеми зі сном.

Згідно з результатами опитування 41% людей, що працюють вдома, постійно перебувають у стресі. Що стосується офісних працівників, то у них психологічні проблеми спостерігалися лише в 25%.

Автор матеріалу: 
Александр Титаренко
Теги: 
сон, тренування, стрес
Вибір редакції, Техно
21.04.2018
Євгенія Антощук поділилася рецептом свого фірмового яблучного штруделя
0
0
22:02 21.04.2018
Команда порятунку тварин в одному з продуктових магазинів Києва упіймала кота, який проник у приміщення
0
0
21:51 21.04.2018
Якщо шампуні, маски і вітаміни безсилі, значить, настав час переглянути своє харчування
0
0
21:40 21.04.2018
Жителі міста запевняють, що природним чином візерунки з'явитися там не могли
0
0
20:12 21.04.2018
Картопля та каша — їжа наша
0
0
19:17 21.04.2018