Ви, напевно, зовсім не очікували, але від постійного безсоння вас може врятувати важка ковдра. До такого висновку прийшли вчені Массачусетського університету, пише The Daily Mail.

В експерименті, в якому взяли участь 32 людини, було з'ясовано, що більшість респондентів відчули зниження тривожності під важкою ковдрою, а інша половина зазначила, що така ковдра є заспокійливою. Схожий експеримент був проведений в 2015 році.

Вчені це пояснюють тим, що людина в такому стані як в "коконі", а це зменшує фізичне збудження і допомагає заснути. Також під теплою ковдрою у людей знижується рівень кортизолу і збільшує рівень серотоніну і мелатоніну.

Варто знати, що серотонін допомагає регулювати цикли сну і виробляє відчуття благополуччя і щастя, а мелатонін захищає від стресів і передчасного старіння, а ще від простудних і навіть онкологічних захворювань.

Популярні новини зараз
Нові тарифи на воду для трьох категорій споживачів: як зміняться платіжки "Іди в Україну, ти, бл**ь, служи": розлючені українці накинулися на працівників паспортного столу в Польщі Фруктів не наїмося: який дефіцит чекає Україну Доїхати на роботу і назад – вже не по кишені: проїзд у маршрутках дорожчає
Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" писав, що любителям денного сну повідомили погану новину. Безсоння вночі і сон удень, як виявилося, приховує масу загроз. Як часто ви дозволяєте собі розслабитися і поспати вдень? Хоча всі знають, що сон – це здоров'я, проте в деяких випадках це може бути зовсім не так. Вчені провели дослідження і з'ясували, що денний сон може спровокувати невиліковні хвороби.

Вчені заявили про те, що порушення добових ритмів проявляється раніше погіршення когнітивних функцій і може свідчити про розвиток хвороби Альцгеймера. За словами вчених, порушення циркадних ритмів, тобто, коли людина погано спить вночі і відчуває сонливість в денний час, свідчить про накопичення в мозку бета-амілоїду, які є причиною розвитку хвороби Альцгеймера. Дослідники додають, що їм вперше вдалося виявити свідчення того, що порушення циркадних ритмів є симптомом хвороби, який проявляється раніше зниження когнітивних здібностей.