Всі знають, що в Нью-Йорку знаходиться Статуя Свободи, Емпайр-стейт-білдінг, Центральний парк, Уолл-стріт, Бродвей. Але прив'язує до себе, зачаровує і закохує в Нью-Йорк не цей туристичний набір, а особливості міста, які не завжди помітні з першого погляду. Ми розповімо про ті примітні риси Нью-Йорка, які надають йому чарівність і роблять неповторним.

  • Бочки з водою на дахах

Нью-йоркські дахи заставлені водонапірними баштами-бочками. Міська система водопостачання не забезпечує достатній тиск, щоб вода доходила до верхніх поверхів. Тому спочатку насосами вода закачується в бочку, а вже звідти подається в квартири. Бочки відрізняються за формами і розмірами, а художники часто перетворюють їх на справжні арт-об'єкти.

  • Пожежні драбини

Найбільш романтичні сцени в кіно завжди відбуваються на пожежних сходах, які можна виявити на всіх будинках в Нью-Йорку. Коли будівлі стали рости вгору, а пожежні машини не могли дістати до верхніх поверхів, будівельні компанії дбали про жителів і робили сходи не тільки всередині будівель, але і зовні.

  • Жовте таксі

Якщо ви будете фотографувати вулиці Нью-Йорка, то в кадр обов'язково потрапить таксі жовтого кольору. Це знамениті нью-йоркські Yellow cab, і вони тут дійсно всюди. Зараз багато жителів міста надають переваги Uber, сподіваємося, жовті таксі все ж збережуться як родзинка Нью-Йорка.

  • Смугасті труби з парою

На вулицях часто можна зустріти червоно-білі смугасті труби, з яких весь час валить пар. Це частина системи опалення і водонагрівання. Начебто звичайний комунальний об'єкт, але ці смугасті труби створюють неповторні колірні акценти серед будинків і вулиць.

Популярні новини зараз

Арсен Мірзоян та Тоня Матвієнко зізналися, як займаються цим потайки від доньки і тещі: "То на гастролях, то ще десь"

Красуня з чотирма вушками підкорила інтернет марсіанською зовнішністю: була в притулку і стала зіркою

Новий штам коронавірусу "Омікрон" вже косить молодих: лікар розповів про перші симптоми - втома, прискорений пульс та температура

ПриватБанк, Укрсиб і Монобанк: список "колючок" для боржників збільшився, кому дозволили блокувати рахунки

Показати ще
  • Вулична їжа

Ньюйоркці воліють їсти не в ресторанах, а на вулиці, на ходу або на лавці в парку. Можливо, це обумовлено високим темпом життя, а може, тим, що вулична їжа в місті дуже смачна і якісна. Вулиці заповнені апетитними запахами. До фуд-траків шикуються черги з працівників офісів. А ще тільки в Нью-Йорку можна купити піцу за 1 долар.

Незважаючи на те, що це багатолюдний мегаполіс, Нью-Йорк дивно налаштовує на романтичний лад. Вузькі вулиці дуже затишні, а хмарочоси сусідять зі стародавніми будинками. У метро влаштовують дні народження і весілля. В повітрі – аромат кави. У це місто неможливо не закохатися. Залишилося тільки забронювати авіаквитки на сайті компанії "Пілот" – і вирушити у подорож по США.