Ці 10 уроків допоможуть тобі повністю змінити своє життя і наповнити кожну його секунду сенсом. Про це читайте в матеріалі Clutch.

Робін Шарма – автор кількох міжнародних бестселерів, один з провідних світових авторитетів особистісного розвитку та лідерства. Він м'яко і без тиску спрямовує людей у правильне русло.

Принцип 1: Успіх

Вимірюй свій успіх внутрішніми оцінками, а не зовнішніми. Те, як ти ростеш під час досягнення успіху набагато важливіше результату.

Популярні новини зараз
Головне за 20 липня: скасування субсидій, різке здорожчання хліба, спека 50 градусів та винні буряти у путіна Блокування пенсійних карток: ПриватБанк залишає стареньких без грошей на життя Забули вказати – допомоги не чекайте: ПФУ нагадав про нюанс при оформленні субсидії Українцям допоможуть з оплатою комуналки – гроші платитимуть щомісяця, але є умова
Показати ще

Принцип 2: Цілі

Кожен раз, коли ти не мрієш по-великому, ти зраджуєш своєму потенціалу. Чим більше твоя мрія, тим масштабнішою повинна бути твоя особистість, щоб її реалізувати. Саме тому досягнення цілей – приголомшлива методика для розвитку характеру і особистості.

Принцип 3: Навчання

Кожен день дізнавайся щось нове про свою справу. Успіх належить тим, хто постійно навчається. Найуспішніші люди вчаться набагато більше, ніж розважаються.

Принцип 4: Здоров'я

Щоб стати успішнішим тренуйтеся кожен день, успішне тіло - це успіх у житті.

Принцип 5: Ефективність, фокус і завзятість

Щоб подвоїти свої результати, подвой свою продуктивність. Розвій в собі здатність до фокусуванні. Чим менше проектів, тим краще ти їх реалізуєш.

Принцип 6: Пристрасть

Будь найпристрастрастнішою людиною з тих, кого ти знаєш!

Принцип 7: Самотність

Кожен день знайди час для самотності, так живуть найуспішніші люди.

Принцип 8: Оригінальність

Знайди свій власний стиль і будь особливим. Найуспішніші люди виділяються з натовпу.

Принцип 9: Майстерність

Ясність мети передує майстерності. Будь відданим майстерності і не размінюйся на посередні результати. Коли ти говориш "я постараюся", ти насправді говориш "я не відданий своїй меті".

Принцип 10: Лідерство

Кращих лідерів об'єднує сміливість та співчуття. Заміни втому натхненням.

Нагадаємо, існує певний набір якостей, які приваблюють більшість достойних, успішних і зрілих чоловіків. Яка жінка потрібна успішному чоловікові?

Як повідомляв Знай.ua, 5 цінних правил, як бути здоровим

Також Знай.ua писав, не так давно дослідники з сорока наукових інститутів по всьому світу, проаналізувавши мільйон ДНК, прийшли до висновку, що інтелект і спадковість тісно пов'язані між собою.