Завжди мріяли бути тією людиною, яка з'являється в потрібний час у потрібному місці? Освоївши ці правила нетворкінка ви навчитеся без проблем знайомитися з потрібними людьми. Передає Clutch.

У наш час зв'язки вирішують все. Нетворкінг — ефективний спосіб досягнення поставлених цілей в бізнесі і житті. Досить володіти базовими принципами і успішно застосовувати їх на практиці.

Принцип перший. Відкрийтесь новому досвіду.

Перестаньте ходити по колу і спілкуватися тільки з тими людьми, яких добре знаєте. Вийдіть із зони комфорту: заведіть розмову з людиною в ліфті, обміняйтеся контактами на заході, сходіть на обід з колегами.

Популярні новини зараз
Чергуватимуть представники ТЦК: де українцям тепер можуть вручити повістку Травень буде дуже важким для українців, але 2 знакам Зодіаку пощастить: хто ці щасливчики Отримали зарплату, зробили заначку та залишилися без грошей: українців попередили про неприємності вдома Гречку, соняшникову олію та борошно будемо купувати за новими цінами: скільки доведеться викласти
Показати ще

Спілкуйтеся з людьми і почніть бути відкритими. Задавайте питання і цікавтеся людиною, відразу ж розраховуючи, яку користь ви можете принести один одному.

Принцип другий. Залиште упереджень щодо інших людей.

Я знаю, ви зараз, напевно, думаєте: "У мене немає упереджень!"

Перестаньте покладатися на перше враження про людину, яке часто буває помилковим. Якщо ви будете починати розмову навіть з тими людьми, які спочатку вам не сподобалися, ви можете завести безліч нових друзів.

Принцип третій. Будьте доброзичливі.

Говоріть щиро і випромінюйте доброзичливість, створюйте комфортну і безпечну обстановку. Навіть з найнедоброзичливішою людиною можна завести приємну розмова якщо ставитися до неї з усією щирістю. Спробуйте одного разу посміхнутися у відповідь на чуже хамство і побачите в людині дивовижну метаморфозу.

Ось вам маленька порада: перед тим як почати розмову, подивіться співрозмовнику в очі і подумайте про те, що ваші слова будуть сприйняті добре, подумки обійміть цієї людини і уявіть найкращий результат вашого спілкування.

Якщо ви мислите позитивно, ваш співрозмовник теж буде до вас прихильний. Спробуйте — це працює!

Принцип четвертий. Будьте щедрі.

Завжди ділитися з усіма своєю доброзичливістю, любов'ю і добрим настроєм і ви побачите, як зміцнюються ваші взаємини. І не забувайте про похвалу. Якщо вас хтось виручив, подякуйте! Часто людям подобається допомагати іншим і отримуючи похвалу їм хочеться робити більше.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", поняття людського щастя вивчають філософи, психологи, богослови, фізіологи — всі науки пояснюють це почуття по-своєму, але сходяться в одному — навчитися бути щасливим цілком реально.