Пропагандист Шувалов слізно прокоментував видворення з України

поділитись
Путінський ідеолог зізнався в любові до України

Російський пропагандист та керівник інформаційної служби "Інтера" Ігор Шувалов , якому закрили шлях на територію України, прокоментував рішення МВС та назвав його абсурдним.

Про це повідомляє "Українська правда".

Як заявив Шувалов, він насправді дуже любить Україну, а заборону пов'язує всього лише із боротьбою між українськими політиками.

"Нинішня метушня навколо мене пов'язана з міжвидової боротьбою українських політиків, з якими я добре знайомий і з якими в різний час співпрацював. Україна моя друга батьківщина, я її люблю і завжди бажав і бажаю їй добра і миру, тому нинішня заборона абсурдна", - сказав російський політтехнолог.

Де тепер він перебуватиме, Шувалов, не повідомив, проте з його слів очевидно, що він занепокоєний, як тепер поширюватиме свою проросійську точку зору, називаючи її "свободою слова".

"Своїм недоброзичливцям повідомляю: ми живемо в часі і в світі, в якому немає меж, немає місця нетерпимості до іншої точки зору і заборонам медіа та свободи слова", - додав Шувалов.

Як раніше повідомляв "Знай.ua", Шувалову заборонили перетинати український кордон на найближчі 5 років за вибір тем та трансляцію сюжетів з відверто про кремлівською пропагандою.

 

Автор матеріалу: 
Ирина Дождева
Теги: 
Ігор Шувалов, заборона, російська пропаганда, свобода слова
Кухару Путіна показали, що в судах США не працюють російські методи
0
0
11:17 14.08.2018
Петер Строк вже третій агент, якого звільнили за правління Трампа
0
0
10:15 14.08.2018
Саакашвілі вважає, що президент не відрізнявся охайністю в бізнесі
0
0
08:15 14.08.2018
Народный депутат расказал о ситуации в Оппоблоке
0
0
18:27 13.08.2018
Україна буде домагатися введення додаткових персональних санкцій проти причетних до порушення прав українців
0
0
18:25 13.08.2018