Українці у минулому році отримали найбільше дозволів на купівлю землю у Польщі - 99. Це рекордний показник серед іноземних покупців.

Про це повідомляє польське видання Onet, посилаючись на дані міністерства внутрішніх справ і адміністрації Польщі. Загалом іноземцям видали дозволи на придбання земельних ділянок загальною площею у 460 гектарів.

Найбільше їх отримали громадяни України – 99 дозвільних документів на 15,45 гектарів, другу сходинку займають білоруси – 28 дозволів на 5,95 гектарів, а третю – німці з 26 дозволами на 59,24 гектари. Росіяни отримали 17 дозволів на придбання ділянок площею у 5,43 гектари.

Найбільшу площу земельних ділянок придбали голландці. Вони отримали лише 16 дозволів, але на 86,81 гектарів землі. Найбільше землі в Польщі іноземці купили у Мазовецькому воєводства 111 гектарів, у Західнопоморському - 52 гектари, а у Вармінсько-Мазурському - 51 гектар.

Читайте также: Польша принимает сирийских беженцев, а украинцам отказывает

Популярные статьи сейчас

Украинцы привезли малыша в полуобморочном состоянии в больницу и попали в ад: воды нет, санитарки орут

Приват24 прекращает работу: в банке предупредили украинцев

Вячеслав Узелков рассказал как бил бывшую жену Боржемскую: "Марине отошло"

"Уже навсегда": Алина Гросу в образе Ларисы Долиной отгуляла шикарную свадьбу

Показать еще

Дозвіл на придбання землі у Польщі іноземцям необхідно отримати від глави МВС, якщо проти цього не виступить міністр національної оборони. Коли ділянка підпадає під категорію орних угідь, то згоду на таку угоду має дати й міністр сільського господарства.

Крім цього, іноземець має довести свій глибокий і тривалий зв'язок з країною, а саме подвійне громадянство, шлюб з громадянином Польщі, або ведення комерційної діяльності в Польщі. Без дозволу земельну ділянку можна придбати, проживши в Польщі не менше п'яти з моменту отримання карти постійного проживання.