Знаменитая украинская модель, певица, актриса и телеведущая Даша Астафьева поделилась публикацией в социальной сети. Она рассказала украинцам о своем уходе.

Данную публикацию Даша Астафьева обнародовала на своей странице в Instagram.

«Турбота – наша сила. Зараз треба піклуватися про себе і близьких з подвійною силою, відігріваючи теплом свого серця від труднощів. І ця турбота повинна бути різна: у потрібний момент почути та зрозуміти, відпочити і подбати про здоров’я. Тому зранку в мене завжди є «my time». Півгодини я приділяю лише собі, і вчу цьому всіх рідних. Незмінна частина моєї бьюті-рутини – звукова електрична щітка Philips Sonicare, яка найкраще дбає про здоров`я зубів та є рекомендацією №1 стоматологів в Україні. Щітки Philips здійснюють правильні вимітальні рухи, а звукова технологія забезпечують глибоку чистку – у 20 разів більше видаляють нальоту та 100% плям. Звукова технологія Philips Sonicare є у різних щітках бренду, тож кожен зможе обрати щось для себе залежно від ціни та функцій. У мене красуня Philips Sonicare 9900 Prestige. Турбуючись про себе, я стаю сильнішою для інших. Хочу, щоб і ви зараз любили себе щосили.#РозумнеРішення #PhilipsSonicarePrestige #SmileLikeNeverBefore», - подписала публикацию украинская телезвезда.

Украинская аудитория не стала молчать и присоединилась к Даше, чтобы написать свои мнения в комментариях.

Популярные статьи сейчас
Сериал про черную королеву "Уэнсдей" от Netflix догоняет "Игру в Кальмара": Дженна Ортега собирает рекорды Не хуже фасоли и гороха: ученые доказали пользу картофеля и подсказали, как его правильно употреблять Готовим велосипеды? Украинцам ответили, когда на заправках не останется бензина и солярки Как приготовить котлеты без грамма мяса: никто даже не догадается
Показать еще

Даша Астафьева. Фото: скрин youtube
Даша Астафьева. Фото: скрин youtube

«@phililsua а не хочете співпрацю з тіпом, у якого криві зуби, шоб я вролику сказав, шо ваша щітка ідеально чисте навіть мої зуби, які через один ховаються за іншими зубами?», «В мене така рожева кайф», «Я собі дві узяв і дуже мене воно заспокоює та радує», - пишут юзеры соцсети.

Комментарии на пост Даши Астафьевой в Instagram
Комментарии на пост Даши Астафьевой в Instagram

Как ранее сообщал портал "Знай", Даша Астафьева грубо высмеяла Тимати, Джигана и сына Пескова.

Напомним, Даша Астафьева затуманила головы украинцам чувственными фотографиями.