На могилі раптово помер скандального російського дипломата Віталія Чуркіна досі не поставили пам'ятник.

Про це написав у соціальній мережі блогер і фінансист Слава Рабинович.

"Сьогодні їздив на Троєкурівське кладовищі. Поки йшов до могили Бориса (Нємцова. - Ред.), Мені на очі потрапило ось це ..." - написав він.

Користувачів мережі вразили такі кадри. Деякі коментатори відзначають, що могила Чуркіна виглядає гірше могили "алкаша водопровідника", тому що "його господарям" все одно на нього і на його брехню, яку він активно поширював в ООН.

Популярные статьи сейчас
Гречка продолжает стремительно дешеветь: какие ценники выставили украинские супермаркеты Главное за ночь: дефицита в Украине не избежать, отчаяние у путина и последний покой королевы Елизаветы II Подорожание и дефицит топлива: Минэкономики объяснили, чего ждать. Возвращенный акциз все изменил Украинцев будут лишать субсидий: в Минсоцполитики рассказали, кто в зоне риска
Показать еще

Піонтковський розповів про смерть Чуркіна

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що російське посольство в США не допускало американських лікарів до померлого постпред РФ в Радбезі ООН Віталію Чуркіна, коли у нього стався інфаркт. Про це в ефірі програми "Гордон" заявив політолог, публіцист Андрій Піонтковський. Варто відзначити, що він посилався саме на ці повідомлення, кажучи про вбивство Чуркіна.

"Ехо Москви" кілька разів призводило факти, мабуть, у Чуркіна був інфаркт ввечері, протягом ночі в російське представництво допускало американських лікарів, а вранці була зафіксована його смерть ", - розповів політолог.