Качконіс. Схоже на те, що еволюція використовувала качконіса для перевірки самих дивних способів розвитку. Це створіння не тільки виглядає як помісь качки з бобром, але і не має шлунка.

Креветка-пістолет. Креветка-ковалика, або креветка-пістолет, використовує для полювання клешні. Це дивна істота клацає ними з такою силою і так швидко, що створює звукову хвилю силою в 210 децибел.

Каракатиця. Використовуючи пігментовані органи на їхній шкірі, звані хроматофорами, вони міняють кольори і візерунки, маскуючись під навколишній простір.

Популярні новини зараз
"Київстар" попередив українців про небезпеку: що треба знати Доведеться заплатити сотні тисяч: в Україні виставляють величезні штрафи за газ Якщо на гривню більше – субсидію не отримаєте. Який дохід повинен бути для пільги Що насправді роблять контролери з вашими лічильниками: чого боятися, а чого не варто
Показати ще

Аксолотль. Унікальна особливість аксолотля в тому, що він ніколи не стає дорослим. Якщо його не чіпати, він так і проживе все життя аксолотль. Але якщо переселити створення в суху прохолодну середу, аксолотль трансформується в амбистому.

Волохата жаба. Ці істоти в зрілості відрощують довгі кігті на другому, третьому і четвертому пальці задніх лап. Виходить така Росомаха з «Людей Ікс» — волохата і пазуриста.

Велика тигрова риба. Повірте, цю рибку в акваріум краще не запускати. Велика тигрова риба виростає в півтора метра довжиною, а до зрілості обзаводиться 32 довгими іклами, що виглядає просто загрозливо. І до речі, вона час від часу полювати на крокодилів. Так, від нудьги.

Пірат-окунь. Риба має здатність до хімічного камуфляжу: його тіло виділяє речовини, завдяки яким потенційна жертва не бачить небезпеки навіть в упор.

Безсмертна медуза. Медуза Turritopsis Nutricula не має ніяких особливих надздібностей, просто живе вічно. Досягнувши зрілого віку, вона перетворюється на поліп, на якому в свою чергу формуються нові медузи.

Морський зелений слизняк. Мешкає в тропічних морях зелений слизняк буквально краде гени у водоростей.

Панцирні молюски. Панцирні молюски, або хітони, живуть у прибережних зонах і тому в ході еволюції отримали обтічні тіла. Але найдивніше їх очі: вони складаються з того ж матеріалу, що і щитки панцира — кристалічної форми карбонату кальцію.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що у людини виявили новий орган.