Питання про те, яким буде кінець світу, завжди цікавило людей. Всі бачать його по-різному, але фізики пропонують досить простий і науково обґрунтований варіант: вони впевнені, що Земля буде поглинена чорною дірою.

Про це пише Newsweek.

Видання повідомляє, що чорна діра виникне з вини гравітаційних хвиль-монстрів. Такі хвилі – це невидимі пульсації в космосі, які рухаються зі швидкістю світла. Найбільш потужні з них виникають тоді, коли об'єкти рухаються дуже швидко. Наприклад, коли дві великі зірки обертаються одна навколо одної або ж дві чорні діри зливаються в одну.

Гравітаційні хвилі для ілюстрації прикладу часто порівнюють з колами на воді, які виникають, якщо кинути камінь. Однак, якщо частка або об'єкт, що рухається зі швидкістю світла, можуть з'явитися плоскі гравітаційні хвилі.

Питання в тому, що станеться, якщо вони зіткнуться. Вчені Прінстонського університету і Периметерского інституту теоретичної фізики в Онтаріо, щоб відповісти на це питання, звертаються до загальної теорії відносності Альберта Ейнштейна. На їхню думку, якщо хвилі будуть досить великими, тоді їх зіткнення може створити чорну діру, тобто місце в космосі з настільки сильним гравітаційним полем, що навіть світло не здатне вирватися з нього. Фізики переконані, що такі хвилі-монстри можуть бути достатньо потужними, щоб збити час і простір.

І так з'явиться величезна чорна діра, яка поглине до 85% енергії хвиль. А деякі залишкові викривлення залишаться обертатися навколо неї назавжди.

"Ці частинки мають багато енергії і викликають викривлення в часі і просторі. І коли хвилі стикаються, ці спотворення накладаються одна на іншу. Таким чином, час і простір нібито засмоктують себе в чорну дірку", - сказав професор фізики Прінстонського університету Франс Преторіус. 

Нагадаємо, загроза для життя: вчені назвали приховану небезпеку Чорного моря.

Як повідомляв Знай.ua, марсіани подають знак: космічний ровер зняв загадковий предмет

Также Знай.ua писав, над Африкою вибухнув провісник апокаліпсису: відео.