Вчені-єгиптологи вважають, що мешканцям Стародавнього Єгипту був відомий спосіб видобувати електрику. Єгиптяни використовували його для будівництва своїх видатних споруд.

Піраміди

Археологи стверджують, що тисячі років тому жителі пустель мали доступ до передових технологій. В якості доказу вчені надали аналог сучасної батареї, яка складалася з трьох знайдених артефактів: керамічного горщика, трубки з міді та залізної палиці.

Також експерти повідомляють, що ні в коридорах пірамід, ні в гробницях фараонів не було виявлено слідів сажі, а це означає, що приміщення обігрівалися не з допомогою вогню, а, імовірно, з використанням електрики. Крім цього, за словами вчених, єгиптяни використовували ручні пальника на батареях, які підзаряджались від електростанцій.

Нагадаємо, вчені досліджують ще одну дивовижну загадку будівництва пірамід, яких в історії вже безліч. Дослідники очікували чого завгодно, але не цього. Здається, ці таємничі споруди ніколи не перестануть обростати містичними міфами і найнесподіванішими науковими гіпотезами.

Популярні новини зараз

Данилко не встояв перед попою Полякової на "Масці": Оля нагнулася прямо перед ним

Молодий хлопець покинув дівчину з дітьми заради спокусливої тещі: "Кохання не обирає"

Лорак показала поповнення у родині, двомісячному малюку вже обрали ім'я

Ніну Матвієнко позбавив пенсії режим Януковича: "Я грошей не бачила"

Показати ще

Як раніше повідомляв Знай.иа, ахреологам вдалося розкрити важливий секрет минулого. Знайдена гробниця з мумією на Півдні Єгипту, датована 1200 роками до нашої ери.

Знай.иа писав про те, що великі світові держави не бачать нічого поганого у масовій купівлі артефактів, які належать стародавній культурі. Легендарні експонати цінуються не тільки на чорному ринку.