Повідомлення про це написала на своїй сторінці в соцмережі Facebook в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун.

"Класика метеозалежності - погане самопочуття через магнітної активності на Сонці. Електромагнітна активність там відбувається постійно, в результаті цього процесу відбувається викид коронарної маси. І якщо вона досягає Землі, то починає взаємодіяти з магнітним полюсом нашої планети, викликає полярне сяйво, а не мігрень. Магнітосфера Землі нейтралізує електромагнітне вплив нашої зірки, тому малоймовірно, що її може відчувати організм людини", - деталізувала Супрун.

За словами керівника медицини, недостатньо підтверджень, що саме активність Сонця викликає мігрень. Крім того, Супрун зазначила, що погода не впливає на біль у спині та суглобах.

"Дослідники проаналізували частоту виклику лікарів за страховою програмою в дощові дні через болі в спині і суглобах. Всього проаналізували 11 мільйонів випадків і зв'язку не знайшли. Ревматоїдний артрит також не залежить від погодних факторів. Так само не знайшли впливу зміни атмосферного тиску, температури, вологості повітря і кількості опадів на появу болю в спині", - зауважила вона.

Популярні новини зараз
Гроші змусять повернути державі: українців попередили Олена Бюн розповіла, хто насправді замовив убивство Ірини Фаріон Комунальники знайшли управу на хитрунів, які не платять роками: позбавляють найважливішого Українцям приготували подорожчання ще двох тарифів: за що доведеться платити більше
Показати ще

Разом з тим Супрун пояснила, що погана погода може викликати запальні процеси і дискомфорт через неможливість вийти з дому і малу рухливість. А поганий настрій і самопочуття здатні погіршувати чутливість до болю давно хворих суглобах.

"А для серця і судин перепади температури та тиску можуть бути небезпечними. Є погодні фактори, які мають зрозумілі механізми впливу. Холодне сухе повітря підвищує ризики нападу астми, а також подразнює слизові оболонки, полегшує інфікування вірусами. Дуже високі або дуже низькі температури можуть викликати певні хворобливі стани, а їх різке зміна може негативно вплинути на захисні функції організму. Тому повністю заперечувати вплив деяких погодних умов на здоров'я не варто", - підсумувала вона.

Нагадаємо, Супрун розповіла про "лікувальний" алкоголь: записуйте новорічний рецепт.

Як повідомляв Знай. ua, у мережі показали реалії українських дитячих лікарень. На фото чітко видно поганий стан стін і тумбочок.

Також Знай. ua писав, що Уляна Супрун взялася за аптеки: українці масово понесуть ліки назад. Українці зможуть повернути придбані ліки в аптеки з 1 січня 2019 року.