Астрономи повідомили деталі загадкових сигналів, вони виходять від далекої галактики. Сигнали зафіксував телескоп, який знаходиться Канаді.

Точне походження сигналів до сих пір не визначено. Серед 13 швидких радіоімпульсів, які назвали FRB, був один незвичайний сигнал, який постійно повторювався. Він изходя з одного і того ж джерела, який був розташований на відстані в 1,5 мільярда світлових років (до 10 трильйонів кілометрів).Сигнал спійманий: NASA почали пошуки джерела життя на найдавнішому астероїді

Такий імпульс був зафіксований в історії лише одного разу іншим телескопом.

Інгрід Стейрс, астрофізик з університету Британської Колумбії, повідомила, що якщо є ще один такий сигнал, можна припустити, що там їх може бути ще більше. При великій кількості джерел, які доступні для вивчення, ми можемо зрозуміти ці космічні таємниці: звідки вони і що їх викликає. Телескоп в даному університеті в Канаді став працювати тільки в 2017 році. І з цього часу він вже зафіксував 13 радиоимпульсов і, зокрема, той, що постійно повторюється.Невже прибульці? Вчені з'ясували, що хтось блокує таємничі сигнали з космосу

Є кілька припущень, звідки ці сигнали можуть відбуватися. Зокрема, від нейтронної зірки з досить сильним магнітним полем. По мимо цього, сигнали може випромінювати інопланетний космічний корабель. Але ці припущення не були підтверджені вченими.

Нейтронна зірка


Як повідомлялося до цього, орбітальна обсерваторія «Хаббл» відкрила надзвичайно яскраву і велику чорну діру в ранньому Всесвіті, яка досягла неможливо великої маси всього через 850 мільйонів років після Великого Вибуху.