Знімок гігантської дірки геометрично правильної форми, яка розташовувалася на Північному полюсі, в самому центрі, надіслав супутник ESSA 3 в 1967 році. Експерти впевнені, що всі фото були справжніми, цей момент навіть не обговорювався.

Скептики вирішили, що в реальності ніякої дірки немає. Нібито це була невдала "гра світла".

До речі, через рік, 23 листопада 1968 американський космічний апарат ESSA-7 передав фото Північного полюса. На ній була видна та сама велика чорна діра! При повній відсутності хмар, що на таких знімках буває вкрай рідко, в районі полюса видна величезна діра - отвір.

Популярні новини зараз

Юля "Зайка" у весільній сукні розкрила інтригу після "Холостяка": "Хто наречений?"

Лілія Ребрик з ногами, як у Олі Полякової, дала дивну пораду жінкам: "Намастіть господарським милом"

Настя Каменських показала, заради кого "втекла" від Потапа в Буковель: "Танцював і кайфував"

Філіп Кіркоров незручно попрощався з Пугачовою на очах в обімлілого Галкіна -"Ще поживу"

Показати ще

Уряд, не заперечуючи справжності, в якості контраргументу наводять аргумент про те що мовляв це результат нахилу планети по відношенню до сонячних променів, це не отвір, а гра світла і тіні.

А в 1989 році з'явилися фотографії Північного полюса нашої сусідки Венери. На них була така ж темна діра.

Люди, які підтримують теорію змови, вирішили, що пристрій засняв вхід у якесь підземелля, про яке мовчить уряд.

Важливо відзначити, що зараз простір над Північним полюсом закритий для абсолютно всіх пристроїв, заборонені польоти будь-яких літальних апаратів і суден. Все це нібито через слабку гравітацію – сила тяжіння не здатна утримати апарати. Їх може понести у відкритий космічний простір.

На думку багатьох експертів, дане пояснення абсурдне. Можливо, уряд просто приховує правду, щоб і далі ховати вхід в надра Землі.

До речі, на початку XXI століття морський геолог, професор Гавайського університету Марго Едвардс, яка очолювала роботу щодо створення детальної карти дна Північного Льодовитого океану, вдалося отримати доступ до секретної доповіді з архіву ВМС США.

Вона дізналася, що в 70-х роках минулого століття американський підводний човен картографував дно в районі Північного полюса. Але виконати це завдання до кінця підводникам не вдалося.
Екіпаж був наляканий постійним сильним гулом, який йшов із глибини океану.

Крім того, якась могутня сила весь час норовила відхилити підводний човен від курсу. Її наче затягувало в гігантський вир. Не бажаючи далі спокушати долю, командир прийняв рішення залишити небезпечний район.

Нагадаємо, навколо гори Кайласа ось вже довгі роки ходять різні суперечки. Відчуття, що гору хтось створив, оскільки природа навряд чи змогла створити щось подібне.

Як повідомляв портал "Знай.uа", дослідники зрозуміли, що на Місяці є не тільки льодовики. Супутники американського космічного агентства NASA зняли на відео так звану живу рідку воду на поверхні земного супутника.

Також "Знай.uа" писав, завдяки космічному телескопу Hubble астрономи отримали нові знімки крижаних гігантів Урана і Нептуна.