П'ять невідомих раніше видів жаб знайшли науковці з німецького Університету Людвіга-Максиміліана на Мадагаскарі.

Трьох з них відокремили в новий рід з тематичною до розмірів тварин назвою Mini, пише National Geographic. Разом з тим, в назвах видів біологи тонко підібрали англійські слова зі значенням "мінімум", "мініатюра" і "малесенький": жаби офіційно нарекли Mini mum, Mini ature і Mini scule.

Цікаво, що найкрихітніші – Mini mum і Mini scule – мають довжину 8-11 мм (самці дрібніші за самок), “великі”, Mini ature, виростають максимум до 15 мм. Їх мозок можна порівняти за розмірами з голівкою від шпильки. Два інших нових види віднесли до роду Rhombophryne і Anodonthyla.

Разом з новим представником рід Rhombophryne тепер нараховується 23 види. Вони також не відрізняються розміром: в середньому довжина тіла близько 12 мм. Знову відкрита 11-міліметрова Anodonthyla трохи більше за інших відомих видів своєї групи.

Популярні новини зараз

Землю накриє потужна магнітна буря, гіпертонікам приготуватися: "У три хвилі"

Красуня Кендал Дженнер в коротенькому халатику зробила несподівану річ: "Королева оральної краси"

Українці дізналися стать дитини вагітної Каті Осадчої: "Хто має народитися?"

Тіна Кароль показала красеня, з яким підкорює Ісландію: "Нас розсекретили"

Показати ще

Варто зазначити, що всі знайдені жаби – не найменші на світі. Наймешними досі вважається 7,7-мм гвінейська крихітка Paedophryne amauensis. Всі п'ять нових жаб відносяться до ендемічної для Мадагаскару підродини “мінливі вузькороти”. Він нараховує понад сотню видів. Загалом на острові налічується більше 350 видів жаб.

Нагадаємо, апокаліпсис у світі тварин: мовчазний убивця знищує все на своєму шляху. Небезпечний вірус вразив 501 вид земноводних по всьому світу, вчені закликають владу до дії.

Як повідомлялося, в мережі опублікували відеоролик, в якому відображена незвичайна тварина

Також портал "Знай.uа" писав, що "зомбі-клітини" можуть призвести до розвитку хвороби Альцгеймера.