Хіміки з Університету Берклі створили новий тип пластику, який, за їх словами, можна переробляти майже нескінченну кількість разів. Матеріал можна розкласти на молекулярному рівні і створити нові вироби без будь-якої втрати якості. У теорії, це дозволить не створювати пластик в таких великих кількостях, а просто переробляти старий. Це дозволить суттєво зменшити забруднення навколишнього середовища та екології. Враховуючи, в яких кількостях пластик плаває в океанах, проблема набрала катастрофічних масштабів.

Всі види пластику складаються з полімерів, великих молекул, які, в свою чергу, сформовані з більш дрібних мономерів. Традиційний метод переробки таких матеріалів передбачає використання хімікатів, які прилипають до мономерам, і їх не можна видалити після завершення переробки. Це призводить до погіршення якості вторинного пластика — вироби з нього менш міцні, а їх термін служби коротше. Однак, новий матеріал допоможе позбавити пластик від цього недоліку.

Нагадаємо, що компанія Apple вперше за довгий час випустила мобільну гру для iPhone. Зазначимо, що таке відбувається вперше за 10 років. Втім, гра не така вже й складна, щоб її розробкою займатися довгі роки. У будь-якому випадку, компанія випустила цікаву гру, яка допоможе вам убити пару вечорів за смартфоном.

Популярні новини зараз

Кароль видала таємницю дружині Комарова зі "Світу навиворіт": "Коли в останній раз...?"

Могилевська заговорила про дітей Каменських і Потапа: "Чекаємо на поповнення"

У нової "Холостячки" Злати Огнєвіч виявилося вже є кохана людина

Полякова зробила Дзідзьо непристойну пропозицію перед розлученням

Показати ще

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що компанія Huawei здивувала світ сміливим рішенням. Повідомляється, що корпорація любить робити гучну рекламу, тим самим залучаючи нову аудиторію до своєї продукції, але на цей раз компанія перевершила себе. Реклама Huawei P30 Pro тепер красується на 40-поверховому хмарочосі.


Знай.uа писав, що культові смартфони iPhone SE, 6 і 6s офіційно зняті з виробництва. Компанія Apple більше не буде випускати застарілі моделі смартфонів. Зазначимо, що навіть на сьогоднішній день ці смартфони користуються величезною популярністю. Завдяки дешевизні і відмінною оптимізації роботи, пристрої можуть підтримувати більшість мобільних додатків, і відображати їх без проблем.