1. Люди в космосі вибухають. Як і більшість інших міфів, цей народився з голлівудських фільмів. Вважається, що без спеціального скафандра в безповітряному просторі людина лопне, так як там немає ніякого тиску. Однак люди куди більш міцні, ніж повітряні кульки.

2. Венера і Земля однакові. Часто Венера представляється нам як планета-близнюк Землі не тільки відстані, але і з-за фізичних характеристик. Однак це не повинно створювати ілюзії, що ці планети ідентичні.

3. Сонце — куля полум'я. Насправді Сонце світиться, але не горить. Це велика куля газу, який випромінює світло і теплову енергію в процесі ядерного синтезу. Вінпро дає світло і тепло, а ось звичайного вогню не дає зовсім.

Популярні новини зараз

Багатоповерхівка впала, накривши завалами десятки людей: є загиблі

Віктор Павлік з сином на руках зворушив усіх молодих матусь: пощастило дружині

Оля Полякова залишила кіз у спокої і похвалилася новим хобі: "Ось такі дірки"

Дзідзьо "запанікував" після розлучення зі Slavia: "Де гроші?"

Показати ще

4. Сонце жовте. Ще одна хибна думка про цю планету. Якщо попросити кого-небудь намалювати сонечко, то напевно він зобразить його у вигляді яскраво-жовтого кола. Щоб упевнитися, можна глянути у віконце і підтвердити — так, воно жовте. А ось здається нам так із-за нашої атмосфери, тільки коли світло від Сонця проходить через неї, то він змінюється на жовтий. Насправді ж Сонце білого кольору, що залежить від температури.

5. Половина Місяця темна. Ідея про те, що одна частина Місяця занурена в темряву, помилкова. Із Землі можна спостерігати тільки одну півкулю Місяця з-за синхронного руху, викликаного припливами. Насправді наш супутник з усіх сторін отримує рівну кількість сонячних променів.

Раніше портал "Знай.uа" розповів про 5 міфах про пиво.