1. Розумійте і слідуйте правилам. Переконайтеся, що ви знайомі з правилами того виду спорту, яким ви займаєтеся, і готові їм слідувати. Зводи правил часто можна знайти онлайн або місцевих спортивних організаціях. Вони не тільки забезпечують чесну гру, але також призначені для забезпечення безпеки.

2. Носіть захист. Чи займаєтеся ви на змагальному рівні, професійно, або просто розважаєтесь з друзями, ви завжди повинні носити належну захисну екіпіровку.

3. Перевірте екіпіровку. Перед використанням будь екіпіровки перевірте її на наявність дефектів і безпеку використання.

Популярні новини зараз
Відмова може бути вигідною: українцям пояснили переваги Екс-командир звернувся до тих, хто шукає багатодітних дружин та бабусь як "страховку": "Є ще один варіант..." Не дуже "стародавня", але безбожно дорога: як виглядає монета в 50 копійок, яка може озолотити Українським водіям загрожує чималий штраф: через що можна залишитись без грошей у воєнний час
Показати ще

4. Немає екіпіровки? Не ризикуйте. Хоча шоломи та інші захисні елементи можуть не вважатися важливими, вони придумані для того, щоб захищати тендітне тіло. Не ризикуйте і завжди майте потрібну екіпіровку під рукою. Якщо ви керуєте командою, переконайтеся, що кожен її член забезпечений захистом, щоб уникнути претензій.

5. Розминайтеся. Ніколи не займайтеся спортом і фізичною активністю, якщо ваше тіло не готове. Зробіть кілька розтяжок, щоб розігріти м'язи, легке кардіо теж не завадить.

Раніше портал "Знай.uа" розповів про 5 міфах про пиво.