Про це він розповів у програмі «Особистість із Сергієм Дойком».

«Якщо ми говоримо про план Трампа щодо врегулювання війни тощо, думаю, що його ідея чи його висловлювання щодо різних варіантів закінчення війни мали виключно передвиборний характер. Тобто, з одного боку, це був політичний міф, з іншого – інструмент критики Байдена», - стверджує Андрій Бузаров.

Тобто, пояснює він, Байден у частини американського електорату асоціювався з війною, республіканці приклеїли йому цей шлейф намертво, хоча, зрозуміло, що Байден не відповідальний за війну, а путін, але у передвиборній ситуації всі вирішили саме так. Тому Трамп, щоб перемогти, констатує експерт, мав асоціюватися в американців з миром.

«Але після того, як Трамп став уже офіційно президентом США, немає і не може бути жодного плану щодо врегулювання ситуації у Європі взагалі. Я б так сказав, бо не можна прибирати російсько-українську війну із контексту безпеки Європи. Я думаю, що цього плану немає, оскільки не існувало базису, контурів будь-яких пропозицій, які могли бути в основі. Виходячи із передвиборних аспектів, це було неможливо», - пояснює Андрій Бузаров.

Проте, констатує гість програми, ЗМІ та експерти свідомо чи несвідомо створили ілюзію якогось плану Трампа, і ця ілюзія трансформувалася вже у манію того, що війна незабаром закінчиться. Хоча, зазначає він, якщо проаналізувати, то тенденції йдуть лише до загострення взагалі у світі.

Популярні новини зараз
Заброньованим почнуть розсилати повістки: хто втратить захист від мобілізації за лічені дні - перелік Менше пільг і більше вимог: соціальну допомогу платитимуть за новими критеріями В українців "відіжмуть" землю, а ви і не знатимете – як убезпечити майно Пенсія на картку більше не прийде: кого терміново чекають в ПФУ
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Шейтельман заявив, що, схоже, Україні все ж таки вдалося переманити Трампа на свій бік.

Також Знай.ua писав про те, що Котенкова попередила про зростання цін на продукти у лютому: інфляція, сезонність і війна.