Не так давно з'ясувалося, що американські вчені з інституту Говарда Хьюза розробили сучасний мікроскоп, здатний демонструвати у форматі 3D функціонування клітин всередині організму. Відзначається, що інформацію про це поширює відоме видання National Geographic.

Довідка: Эриц Бетциг – номінант Нобелівської премії з хімії 2014 року, який очолив колектив дослідників, застосував три застарілі технології в новому мікроскопі. Варто уточнити, що результат здивував навіть найдосвідченіших фахівців.

Так, вченому вдалося знизити надмірну яскравість, зберегти клітку і вивчити її. Сучасну розробку фахівці застосували на рибі даніо реріо з прозорими ембріонами.

Завдяки створеному мікроскопу експерти вивчили клітини. Розробка має один недолік – її можна застосовувати тільки у прозорих організмах. Вчені назвали створення такого пристрою першим кроком до майбутніх перемог.

Популярні новини зараз

Понівечену 16-річну школярку знайшли в кущах біля дороги, на тілі немає живого місця: родичів змусили мовчати

Зворушливі привітання на День матері: слова, які торкнуться серця

Юля "Зайка" повернулася до "Холостяка" Заливако заради їх кохання: дівчина чекає зустрічі з Мішею в 11 випуску

СТБ пояснив, чому Юля "Зайка" вилетіла з "Холостяка": "Злили учасницю, так і скажіть"

Показати ще

На даний момент побачити, що відбувається під шкірою людини не представляється можливим, але технологію планують розвивати вже в найближчому майбутньому.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.uа" повідомляв про те, що в майбутньому кількість людей на планеті стане тільки більше, а їжі – менше. Дослідники звикли прораховувати все наперед. Тому вже зараз намагаються розробити нові продукти в лабораторіях. Які продукти зможуть нагодувати людство і не нашкодити? Вчені сказали відповідь.

Крім того, більшість населення нашої планети в майбутньому вважатимуть за краще зовсім відмовитися від м'ясних продуктів, щоб утримувати рамки світу тварин в цілісності. Саме тому фахівці впевнені, що наші продукти поступово перейдуть на раціон з рослинної їжі.

Також раніше ми писали про те, що потужні танки, дитячі іграшки, промислова продукція і навіть алкоголь – в радянські часи можна було легко скопіювати "з загниваючого заходу", а потім видати за своє творіння. Проте, насправді, все це – тільки верхівка айсберга, тому варто зупинитися на найбільш поширених клонах часів Радянського Союзу.