Не так давно з'ясувалося, що американські вчені з інституту Говарда Хьюза розробили сучасний мікроскоп, здатний демонструвати у форматі 3D функціонування клітин всередині організму. Відзначається, що інформацію про це поширює відоме видання National Geographic.

Довідка: Эриц Бетциг – номінант Нобелівської премії з хімії 2014 року, який очолив колектив дослідників, застосував три застарілі технології в новому мікроскопі. Варто уточнити, що результат здивував навіть найдосвідченіших фахівців.

Так, вченому вдалося знизити надмірну яскравість, зберегти клітку і вивчити її. Сучасну розробку фахівці застосували на рибі даніо реріо з прозорими ембріонами.

Завдяки створеному мікроскопу експерти вивчили клітини. Розробка має один недолік – її можна застосовувати тільки у прозорих організмах. Вчені назвали створення такого пристрою першим кроком до майбутніх перемог.

Популярні новини зараз
Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти Пенсіонери також отримають свою "тисячу" на карту: кому адресовано надбавку
Показати ще

На даний момент побачити, що відбувається під шкірою людини не представляється можливим, але технологію планують розвивати вже в найближчому майбутньому.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.uа" повідомляв про те, що в майбутньому кількість людей на планеті стане тільки більше, а їжі – менше. Дослідники звикли прораховувати все наперед. Тому вже зараз намагаються розробити нові продукти в лабораторіях. Які продукти зможуть нагодувати людство і не нашкодити? Вчені сказали відповідь.

Крім того, більшість населення нашої планети в майбутньому вважатимуть за краще зовсім відмовитися від м'ясних продуктів, щоб утримувати рамки світу тварин в цілісності. Саме тому фахівці впевнені, що наші продукти поступово перейдуть на раціон з рослинної їжі.

Також раніше ми писали про те, що потужні танки, дитячі іграшки, промислова продукція і навіть алкоголь – в радянські часи можна було легко скопіювати "з загниваючого заходу", а потім видати за своє творіння. Проте, насправді, все це – тільки верхівка айсберга, тому варто зупинитися на найбільш поширених клонах часів Радянського Союзу.