Існує декілька різних наукових версій виникнення життя на Землі. Однак, більшість з них сходяться на тому, що предтечею перших живих організмів повинні були стати рибонуклеїнові кислоти. А ось на рахунок причин виникнення самих РНК думки знову розходяться. Нещодавно колектив канадських вчених опублікував в Proceedings of the National Academy of Sciences гіпотезу, згідно з якою причиною виникнення життя на нашій планеті став метеорит.

Дослідники з Канади припускають, що необхідні для будівництва РНК нуклеотиди потрапили на поверхню Землі з допомогою метеоритів. Це було б можливо у випадку, якщо б наша сьогоднішня атмосфера ще не встигла сформуватися і була розрідженою. Для подальшого процесу полімеризації потрібне певне живильне середовище. Підходящим середовищем була б вода.

Прийнятна температура для зародження життя коливається між 20 і 65 градусами Цельсія. Крім цього, у процесу формування РНК, який міг зайняти кілька років, повинні бути сухі і вологі стадії. Якщо версія канадських учених вірна, то життя на Землі могла утворитися вже через 200 мільйонів років після того, як умови на ній стали придатні для життя.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про нову загрозу з космосу

Популярні новини зараз
Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування "Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців
Показати ще