Фахівці в Англії знайшли чергові докази майже загальноприйнятою в науковому світі концепції походження людини. Допоміг їм в цьому аналіз ДНК "людини з Чеддара" — найдавнішого з відомих науці "британців".

Згідно з раніше отриманими даними, наші предки, прийшли з Африки, мали смагляву шкіру. Проникнувши в північні регіони, вони пристосувалися, придбавши риси, властиві сучасним європейцям. Про це пише hi-news.

Відзначається, що останки людини знайшли в печері Гофа, виявленої капітаном Річардом Гофом в 1890 році. Їх датують приблизно 7150 роком до н. е. Сама печера розташована в ущелині Чеддар в графстві Сомерсет. Вчені припускають, що смерть "людини з Чеддара" була насильницькою. Можливою причиною називають конфлікт із "сусідами". За деякими даними, тіло залишили в печері канібали.

Нове дослідження стало важливим етапом вивчення походження перших європейців. Розшифрування повного генома "першого британця" дозволила виявити важливі риси, що ріднять "людини з Чеддара" з першими жителями Іспанії, Угорщини та Люксембургу (їх розшифрували геноми раніше). У людини були "пронизливі блакитні очі", смаглява шкіра і кучеряве волосся. Якщо говорити про багато інші особливості будови обличчя, то вони також схожі з рисами інших перших жителів Європи.

Все це, на думку дослідників, може говорити про те, що шкіра європейців стала світлою не так швидко, як вважалося раніше. Безсумнівно, зовнішній вигляд сучасних жителів Європи неодноразово змінювався, пройшовши довгий еволюційний шлях.

Популярні новини зараз

Скандал довкола "Танці з зірками": Гвоздьова зізналася, хто насправді повинен був перемогти

Прогноз на зиму 2020-2021 в Україні: синоптик попередив про -24 морозу та снігопади

На Львівщині чоловік ліг під ніж і безслідно зник

Лазебна пообіцяла українцям надбавку до пенсії: хто отримає по 400 і 500 гривень

Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що в штаті Вашингтон туристи помітили в небі непізнаний літаючий об'єкт, який добре маскувався під літак.