У Норвегії міжнародна група вчених провела серію досліджень, в результаті який прийшла до висновку, що в Арктиці, а саме в північній частині Баренцевого моря різкі зміни температури спровокують справжню катастрофу.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПро це пише Natural Climate Change.
Вчені вважають, що через те, що в процесі танення льодовиків в море потрапляє занадто мало прісної води, в регіоні арктичний клімат може змінитися на атлантичний, тобто, більш теплий. Дослідники стверджують, що в Арктиці вже можна помітити "гарячу пляму", яка в будь-якому випадку спровокує дуже і дуже згубні наслідки для морської екосистеми.
При цьому норвезькі фахівці вважають, що процес потепління в Баренцевому морі вже неможливо якось зупинити. Що б не робили вчені, подальше зміщення льодів призведе до кліматичної катастрофи.
Баренцове море (Російське море) - околичне море Північного Льодовитого океану. Воно омиває береги Російської Федерації та Норвегії.
Популярні новини заразШтрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте Ощадбанк скасував обмеження для власників карток: що стане безкоштовним Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронюванняПоказати ще
Планета задихається. У буквальному сенсі
Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що вчені зафіксували, що середня концентрація вуглекислого газу в квітні 2018 року в атмосфері Землі досягла рекордних 410 ppm (частин на мільйон). Тобто на 1 кубометр повітря на даний момент доводиться 410 мілілітрів газу. Дані опублікували дослідники Інституту океанографії Скріппса при Каліфорнійському університеті в Сан-Дієго.
Глобальне потепління набирає обертів
Ми також писали про те, що голландські вчені з Вагенінгенского університету помітили, що хоча зміни в кліматі через глобальне потепління спостерігаються по всій планеті, в деяких її куточках ці наслідки більш явні. Вони провели ряд досліджень і з'ясували, які країни опинилися під найбільшим впливом кліматичних змін планети.