Вчені визначили, які країни найбільше відчули на собі глобальне потепління.

Голландські вчені з Вагенінгенського університету помітили, що хоча зміни в кліматі з-за глобального потепління спостерігаються по всій планеті, у деяких її куточках ці наслідки більш явні. Вони провели ряд досліджень і з'ясували, які країни опинилися під найбільшим впливом кліматичних змін планети.

Тропічні країни, як з'ясувалося, мають найбільш видні наслідки глобального потепління. Крім того, дослідники відзначили, що тропічні країни, в більшості своїй, досить бідні. Це означає, що у них низький рівень розвитку промисловості та економіки. Такий несприятливий для країни фактор позитивно позначається на екосистемі, коли вихлопів мало, а показники парникового ефекту низькі.

Показники у тропічних країн низькі в порівнянні з країнами північної півкулі, які в рази сильніше забруднюють атмосферу. Проте саме такі умовно "нешкідливі" країни найбільше, як припускають вчені, постраждають від глобального потепління.

Популярні новини зараз
Залишать голими та босими: комунальники пообіцяли "не райдужну перспективу" всім боржникам Доїхати на роботу і назад – вже не по кишені: проїзд у маршрутках дорожчає Що насправді роблять контролери з вашими лічильниками: чого боятися, а чого не варто Перерахунок пенсій з 1 травня: чого чекати стареньким
Показати ще

Низькі фінансові можливості цих країн можуть стати причиною того, що вони просто не зможуть протистояти новим кліматичних змін. Експертів дуже турбує збереження лесового масиву Амазонки, де через потепління очікується кардинальне висушування ґрунту.

Такий кліматичний удар завдасть шкоди не тільки природі і сільському господарству, а й по економіці держав. В результаті прірва між бідними і багатими країнами стане більше, а ситуація, коли багаті країни будуть виділяти більшу частину газів збережеться і від неї більшою мірою страждати бідні.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" світу загрожує глобальне вимирання тварин: кількість видів живих істот скоротиться вже до 2050 року. Загрозам піддаються екосистеми таких регіонів, як Європа, Північна та Південна Америки, Африка, Центральна Азія, Азіатсько-Тихоокеанський регіон.

Основна причина цієї катастрофи - глобальне потепління і зміна клімату. До такого висновку прийшли експерти ООН.