Джон і Мері Гриббин, подружня пара британських вчених, стверджують, що для подорожей у часі потрібно дві речі: розуміння загальної теорії відносності Альберта Ейнштейна і чорні діри.

"В законах фізики немає нічого, щоб перешкоджало подорожей у часі". "Це може бути надзвичайно складно реалізувати на практиці, але це не неможливо", - впевнені Джон і Мері.

Оскільки межа між часом і простором навколо чорної діри практично стирається, експерти вважають, що саме вони можуть сприяти подорожам у часі.

Основна проблема, що стосується чорних дір, полягає в тому, що всі об'єкти, які наближаються до чорної діри потрапляють під вплив потужного гравітаційного тяжіння, яке настільки сильне, що притягує навіть світло, досяг точки сингулярності.

Популярні новини зараз
Гороскоп на п'ятницю 22 листопада для всіх знаків Зодіаку: день для змін та простих радостей Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання
Показати ще

Швидше за все, наші технології не здатні протистояти цій силі, тому навіть наближення до цього космічного об'єкта не обіцяє нічого хорошого. Однак, подружжя Гриббин, ґрунтуючись на обчисленнях новозеландського математика Роя Керра, вважають, що якщо чорна діра обертається, то вона може служити порталом в минуле або майбутнє.

“У 1960-х роках новозеландський математик Рой Керр виявив, що відбуваються величезні зміни, якщо чорна діра обертається, - пишуть вчені. - Сингулярність все-таки утворюється, але приймає форму кільця - як монетка з діркою. У теорії, можна "пірнути" в таку чорну діру і пройти через кільце, щоб опинитися в іншому місці і в інший час".

Однак пара не може бути впевненою в тому, що знаходиться по той бік чорної діри.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що дієта грізлі здивувала вчених.