Вчені з Американської психологічної асоціації опитали 1500 працівників у США і встановили, що після відпустки люди відчувають себе енергійними лише кілька днів.

За даними вчених, їх енергія вичерпується вже через три дні. Більше половини респондентів зовсім не хочуть повертатися в офіс після відпочинку.

У США роботодавці за законом не зобов'язані надавати оплачувану відпустку своїм співробітникам, тому коли співробітники просять про відпуск це часто сприймається в штики. За даними вчених, тільки 38 % босів підтримали підлеглих, що зібралися у відпустку. Це викликає занепокоєння у вчених з Американської психологічної асоціації. Працівникам офісів просто життєво необхідно періодично відпочивати. Надмірний стрес веде до проблем зі здоров'ям, а через поганий настрою знижується мотивація. Озлоблені і втомлені, співробітники заряджають інших негативом і знижують командний дух. При цьому кожен п'ятий опитаний навіть у відпустці відчував стрес від роботи і майже третина продовжували займатися справами навіть на відпочинку.

Популярні новини зараз

21-річну породіллю акушери облили крижаною водою і побили: "За вами ніхто мити підлогу не буде..."

Глава ВМС Німеччини заявив, що Україна не зможе повернути Крим: "Пішов і ніколи не повернеться"

Українці зраділи, що на місці Тіни Кароль в шоу "Голос країни" опинилася Оля Полякова: "Тільки вперед"

Переможниця "Євробачення" Кончіта Вурст змила весь макіяж і перетворилася на гарячого хлопчину: мужності додалося вмить

Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", як з'ясувалося, часте вживання активованого вугілля, який багато люди завжди вважали дуже корисним препаратом, безпосередньо впливає на збагачення організму важливими мікроелементами.

Про це розповіла дієтолог Софія Медлін з лондонського Королівського коледжу, повідомляє 24apteka.

За словами відомого дієтолога, активоване вугілля вживають при диспепсії, харчових інтоксикаціях, отруєнні і іншому. Однак він здатний також абсорбувати всі елементи живлення організму не тільки шкідливі, але і корисні антиоксиданти, вітаміни і мінерали.

При цьому Софія Медлін додала, що часте вживання активованого вугілля безпосередньо впливає на збагачення організму важливими мікроелементами – він може нейтралізувати дії деяких медикаментів, не дозволяючи їм допомагати організму при гострій необхідності.

Крім того, цей елемент, під впливом активованого вугілля, що може загрожувати сильним уповільненням роботи кишечника.