Нещодавно космічний телескоп Hubble зробив новий знімок спіральної галактики NGC 3344, яка розташовується на відстані 20 млн світлових років від Землі в напрямку сузір'я Малого Лева. Про це повідомляють ЗМІ.

Галактика NGC 3344 поступається вдвічі Чумацькому Шляху за розмірами, і вона належить до невеликого скупчення галактик, входить, у свою чергу, в сверхскопление Діви.

Спіральні галактики є одними з головних об'єктів вражаюче красивих і культових астрономічних фотографій. Спостерігаючи за цими гігантськими космічними об'єктами, астрономи можуть не тільки дізнатися щось нове про цих галактиках.

Оскільки і наш Чумацький Шлях також є спіральною галактикою, то спостерігаючи за іншими такими галактиками, в деяких випадках астрономи можуть дізнатися, яка доля чекає його через мільярди років в далекому майбутньому.

Астрономи, використовуючи дані знімки, провели класифікацію "зоряного населення" галактики NGC 3344. Ними було виявлено досить велику кількість зоряних тіл, параметри руху яких кардинально відрізняються від порядку руху переважної маси зірок.

Популярні новини зараз

Багатоповерхівка впала, накривши завалами десятки людей: є загиблі

Вікторія Булітко з "Дизель шоу" в одному ліфчику блиснула своїми булочками: "Відчайдушна домогосподарка"

Дзідзьо "запанікував" після розлучення зі Slavia: "Де гроші?"

Олександр Пономарьов провів безсонну ніч з чоловіком Тоні Матвієнко Арсеном Мірзояном: "Як це добре"

Показати ще

Знімок космосу

Нагадаємо, впродовж віків самим загадковим явищем у космічному просторі, вчені вважали чорні діри. Але нещодавно дослідники виявили і більш дивний феномен, який привів їх у справжній шок.

Крім того, критична кількість так званого космічного сміття зібралося на орбіті нашої планети. У найближчі кілька десятків років він почне падати на Землю.

Дивіться сюжет про космос

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", астрономи показали, як Сонце бомбардує атмосферу Землі.