Фантастичне відео з Зони 51 просочилося в інтернет

поділитись
Зона 51 явно щось приховує!

На кадрах, опублікованих на сайті британської газети Daily Star, видно, що з поверхні Землі плавно піднімається об'єкт, який випромінює яскраве світло блакитного кольору. Набравши висоту, космічне тіло починає плавний рух вправо, а потім миттєво зникає.

 

При сповільненому відтворенні видно, що перед тим, як остаточно зникнути, непізнаний об'єкт різко виявляється в лівій стороні кадру.

 

Оцініть дивовижне відео:

 

Відомо, що в коментарях розгорілася суперечка на тему того, що американські військові відпрацьовують в Зоні 51 якісь надсекретні технології, які могли отримати від інопланетних цивілізацій. Правда, знайшлися і ті, хто припустив, що на кадрах не літаюча тарілка прибульців, а всього лише звичайний вертоліт.

 

"Ця штука зразок машини з фільму "Назад в майбутнє"", - зауважив інший користувач.

 

 

Нагадаємо, що Зона 51 - закрита військова база в штаті Невада. За чутками, на цьому об'єкті проводяться різні таємні експерименти. Секретна Зона 51 пов'язана з численними теоріями змови. У масовій американській культурі ця база також пов'язана з вивченням НЛО.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що група дослідників з Вашингтонського університету під керівництвом Томаса Куїнна з'ясувала, чому в тісних подвійних зоряних системах рідко виявляються планети, - пише Укрінформ.

Вчені моделювали поведінку систем, обмежившись лише такими, у яких період обороту зірок навколо загального центру мас не перевищує десяти земних діб. Фахівцям вдалося встановити: причина того, що в подвійних зоряних системах мало планет, полягає в наявності зони нестійкості.

Планета не може перебувати ближче певної відстані від свого подвійного сонця. За цією межею неможливо існування стійкої орбіти, і екзопланета, що потрапила в зону нестабільності, отримавши гравітаційний "стусан", просто відлітає в космічний простір.

Автор матеріалу: 
Николай Олефиренко
Теги: 
вчені, розробка, дослідження
Землю накрила найсильніша з початку року магнітна буря
0
0
01:55 21.04.2018
Видати чуже за своє - відомий радянський "тренд"
0
0
23:30 20.04.2018
Виявляється, головна відмінність знаходиться в їх крові
0
0
17:59 20.04.2018
Тепер немає сенсу приховувати правду
0
0
17:20 20.04.2018
Планета цілком придатна для життя
0
0
16:40 20.04.2018