Дослідники з Австралії дійшли висновку, що сучасний одяг, який носять люди по всій планеті, завдає величезної шкоди екології. Справа в тому, що майже весь одяг виробляється в країнах Південно-Східної Азії. Під час виготовлення тканин виробляється неймовірну кількість вуглекислого газу і використовуються барвники шкідливі для здоров'я людей. До того ж, викинутий одяг з-за хімікатів у складі довго не розкладається і являє собою отруйне сміття.

Вихід дослідники бачать в інноваційному розвитку легкої промисловості. Вони пропонують проводити виключно екологічно чисті тканини, реформувати швейне виробництво і зробити матеріали для одягу відновлюваним ресурсом. Тобто, після того як людина зносила річ, вона міг би здати її в спеціальний центр, де тканина переробили б і використовували для пошиття нових виробів.

Раніше повідомлялося, що за останніми дослідженнями, які проводилися в Каролінському інституті, з'ясувалося, що старіння м'язів відбувається через накопичення мутацій в стовбурових клітинах.

Популярні новини зараз

Пухнастий герой доставив на берег потопаючого бабака: прокатався на спині з вітерцем

Дзідзьо після розлучення втік до Львова заради легендарної акторки: "Це відповідально  i радісно"

Ані Лорак з Муратом подарували донечці ляльку, від якої мороз шкірою - "Яка моторошна!"

9-річна донька Ані Лорак вразила різкими змінами зовнішності: Мурат допоміг

Показати ще

Це відкриття може допомогти медикам створити ефективні ліки, які допоможуть людям боротися з віковою слабкістю.

Як пишуть біологи, вони виявили, що у кожної м'язової стовбурової клітини до 70-річного віку накопичується більше тисячі мутацій. Дефекти в ДНК з'являються як побічний ефект поділу клітин, і в молодому віці існує механізми відновлення нуклеїнових кислот. При цьому найбільш захищеними виявляються ділянки хромосом, важливі для функціонування та виживання клітин. Однак, з часом захист починає відмовляти.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що група біологів з Тайваню провела ряд досліджень, в ході яких виявила п'яти найбільш популярних у всьому світі знеболюючих. Однак виявилося, що всі препарати значно підвищують ризик серцевого нападу або інсульту навіть у тих, хто ніколи не відчував подібних проблем.