Вчені розповіли, яку тварину можна по праву назвати довгожителем. Істот, які живуть найдовше знайшли на дні океану, і це не черепахи. Глибоководні сидячі хробаки можуть прожити 300 років.

Про це повідомляє Science of Nature.

Ці представники безхребетних виду Escarpia laminata мешкають у Карибському морі. Цікаво, що ці істоти прикріплюються до дна моря і в такому стані проводять усе своє життя. Найбільше цих хробаків можна зустріти поблизу гідротермальних джерел.Вони харчуються планктоном та дрібними залишками інших організмів.

Хробаки Escarpia laminata мають "броню", їх тіло вкривають мушлі у вигляді трубок довжиною 50-60 сантиметрів. Вчені дослідили, що їх панцир росте зі швидкістю півміліметра за рік, тобто практично все їх життя, яке складає до 300 років.

Популярні новини зараз

Олег Винник вирішив розлучитися: "Ми виявилися занадто різними"

Настю Каменських, Лесю Нікітюк і Дашу Астаф'єву застукали разом в грайливих позах: дуже розкуто

Колишня Олександра Пономарьова розкрила несподіваний секрет: "Ми з його дружиною - подруги"

37-річна Полякова відрізала золоті локони: "Не повторювати!"

Показати ще

Крім того, вчені заявляють, що ці хробаки практично не вмирають. Вони живуть великими колоніями і смертність не перевищує 0,6%.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", австралійські біологи упіймали надзвичайно рідкісну рибу без очей. Востаннє її бачили у 1873 році.