Уфологи з світовим ім'ям Блейк і Бретт Кузени, використовуючи сервіс Google Earth зуміли знайти загадкову підводну піраміду, розташовану біля берегів Аляски, в районі острова Чичагова.

Цю інформацію повідомляє видання Daily Star.

Дослідники помітили загадковий об'єкт, який своєю структурою і зовнішніми обрисами нагадує споруди стародавніх єгиптян. Використовуючи сервіс Google Earth, уфологам вдалося знайти таємничу піраміду.

Загадковий підводний артефакт, що нагадує піраміду Гіза, може бути залишком міфічної цивілізації Атлантиди.

Історики з давніх часів шукають місто, яке вперше був описаний філософом Платоном. У своїх працях він неодноразово згадував про древні цивілізації, представники яких і могли звести таку величезну споруду.

Популярні новини зараз

Щаслива Ані Лорак засвітилася в ліжку з кучерявим красенем: ніжно обіймалися

Пішов з життя тато Насті Каменських, співачка не стрималася: "Приходь частіше у снах"

Літак з футболістами потрапив в авіакатастрофу: вижити не вдалося нікому

Епіфаній відшукав у Біблії пророцтво для України 100-річної давнини

Показати ще

За допомогою тривимірного моделювання місцевості вчені прийшли до висновку, що споруда дійсно має форму повноцінної піраміди, однак, залишається незрозумілим той факт, як вона могла опинитися під товщею води на такому значному віддаленні від материка.

Критики кажуть, що загадкова споруда є природним утворенням, а форма піраміди вийшла в результаті зіткнення тектонічних плит. Заковика полягає в тому, що навколо піраміди не залишилося слідів тектонічних розломів, більш того, навколо неї поверхня морського дна надзвичайно гладка.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", камера нічного спостереження зафіксувала дивне містичне явище, відео відразу рознеслася по соціальним мережам. Уфологи заявили, що білий фантом міг бути як прибульцем, так і навіть справжнім привидом. Містичне відео було відправлено в MUFON (Mutual UFO Network), де уфологи зможуть точно визначити природу примарного літаючого об'єкта.

Крім того, нагадаємо, що китайські вчені змогли пояснити сигнали, які приходять на нашу планету з далекого космосу.

Відомо, що одна з існуючих гіпотез припускає, що це явище пов'язане з діяльністю інопланетних цивілізацій. На думку китайських астрофізиків, спалахи пов'язані з утворенням кори на "дивних" зірках. Про це пишуть китайські галузеві видання.