Вчені Google створили новий спосіб оцінки ризику серцевих захворювань з допомогою штучного інтелекту.

Алгоритм може дозволити лікарям прогнозувати ризик серцево-судинних захворювань, використовуючи сканування сітківки ока, пише The Verge.

При аналізі результатів сканування задній частині ока пацієнта, програмне забезпечення компанії Google може виводити дані, включаючи вік людини, кров'яний тиск і його деякі шкідливі звички. Потім це можна використовувати для прогнозування ризику серцевого нападу, з приблизно такою ж точністю, як провідні сучасні методи.

Популярні новини зараз

Помер геніальний актор і сценарист Жан-П'єр Бакрі: "Онкологія не пощадила

15-річна донька Полякової вперше знялася напівоголеною: прикрила груди стрічкою

Колишня Узєлкова Боржемська після побачення заговорила про велике кохання: "Вік не має значення"

Арсен Мірзоян показав свою улюблену красуню, і це не дружина: "Мрій!"

Показати ще

Вчені з Google використовували медичні дані більше трьохсот тисяч пацієнтів для навчання даного алгоритму. Ця інформація також включала відскановані зображення сітківки. Далі нейронні мережі створювали шаблони на основі отриманих даних і вчилися пов'язувати контрольні ознаки при скануванні очей з певними метриками для передбачення ризику серцево-судинного захворювання.

Згідно з даними розробників, точність визначення проблем з серцем у алгоритму становить 70%. Це всього на 2% менше у порівнянні з класичною методикою SCORE, для якої потрібен аналіз крові.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що Google розповість про дірки Windows 10.