Напідпитку люди не можуть повністю контролювати свою поведінку, хоча їм здається протилежне.

Про це свідчать результати дослідження, проведеного вченими американського Університету штату Каліфорнія в Сан-Дієго. Висновки були опубліковані в журналі PLOS ONE.

Повідомляється, що досліджували вибрали для експерименту 18 добровольців, яким було запропоновано вказувати колір з'являється в центрі екрану квадрата. При цьому вони повинні були ігнорувати два квадрати, які з'являлися раніше з боків екрана.

Експеримент показав, що після вживання алкоголю люди частіше робили помилки і вказували колір бічних квадратів.

Популярні новини зараз
Продаж квартири обернеться фінансовим шоком: в Україні встановили нові податки на нерухомість Мобілізація чоловіків похилого віку: чи припинять виплачувати пенсію Пенсіонерам змусять перерахувати виплати: індексацію визнали незаконною Українці масово стають ухилянтами: червона мітка у "Резерв+" ставить хрест на планах
Показати ще

Дослідники з допомогою спеціальних пристроїв проаналізували імпульси, які виходили від мозку. Результати показали, що при алкогольному сп'янінні мозок людини абсолютно вірно сприймає ситуацію, однак порушується здатність діяти правильно.Іншими словами, випробувані розуміли, який колір у центрального квадрата, але не могли вибрати його серед інших.

Дослідники заявили, що ця особливість людського мозку особливо небезпечна при водінні автомобіля в нетверезому вигляді.

Раніше портал "Знай.иа" повідомив, що вчені знайшли зв'язок між текілою та скидання зайвої ваги: підсолоджувач, що входить до складу рослинного агави, впливає на зниження рівня глюкози в крові.

Дослідження з цього приводу провело Американське хімічне товариство. Експерти ретельно вивчили наслідки впливу текіли на рівень глюкози в крові, і дізналися, що цукор в рослині, з якого виробляється текіла, може допомогти знизити рівень цукру в крові.

Підсолоджувач природного походження,яке міститься в рослині агави, має назву агавинами. Він не засвоюється організмом, тому не підвищить рівень цукру в крові.