Уфологи стверджують, що кораблі прибульців все частіше з'являються близько світила нашої планетної системи саме з цією метою. Дехто припускає, що представники інопланетних цивілізацій навіть затіяли між собою війну за володіння енергією зірки.

Вчені-уфологи оприлюднили матеріал, в якому розповіли, що біля Сонця розвинулася аномальна активність інопланетян.

Дослідники космосу відзначають, що кораблі прибульців стали все частіше з'являтися в нашій планетній системі, і це вже не можуть заперечувати навіть вчені NASA. При цьому, зазначають уфології, аерокосмічне агентство намагається всіляко приховати від людства правду.

Дослідники відзначають, що метою інопланетян є саме Сонце: вони намагаються висмоктати з нього енергію, яку вони вже вичерпали в своїх світах. Уфологи вже оприлюднили в Мережі цілу серію матеріалів, що підтверджують їхню теорію, включаючи фото і відео інопланетних кораблів біля Сонця і в планетарна.

Популярні новини зараз
Росіяни можуть завдати масованого удару іранськими дронами Shahed-136, у небезпеці навіть столиця Хліб, борошно та макарони: скільки коштуватиме простий продуктовий набір на початку жовтня В українських супермаркетах слідом за гречкою почали падати ціни на іншу популярну крупу Новий циклон переверне з ніг на голову погоду в Україні: яким прогнозом здивували синоптики на 5 жовтня
Показати ще


Деякі уфології вважають, що представники різних інопланетних цивілізацій навіть влаштували справжню війну в космосі за володіння енергією Сонця.

Нагадаємо, уфологи звинуватили NASA у світовій змові - вони впевнені, що космічна агенція навмисно приховує факт існування бази інопланетян на Місяці.

Як повідомляв портал "Знай.ua", уфологи заявляють, що в сонячну систему вторгся бойовий іншопланетний корабель і всього через пару місяців він досягне Землі.

Також "Знай.ua" писав, що у Великобританії жителю міста Лідса далося зняти на камеру інопланетний корабель