Уфологи стверджують, що кораблі прибульців все частіше з'являються близько світила нашої планетної системи саме з цією метою. Дехто припускає, що представники інопланетних цивілізацій навіть затіяли між собою війну за володіння енергією зірки.

Вчені-уфологи оприлюднили матеріал, в якому розповіли, що біля Сонця розвинулася аномальна активність інопланетян.

Дослідники космосу відзначають, що кораблі прибульців стали все частіше з'являтися в нашій планетній системі, і це вже не можуть заперечувати навіть вчені NASA. При цьому, зазначають уфології, аерокосмічне агентство намагається всіляко приховати від людства правду.

Дослідники відзначають, що метою інопланетян є саме Сонце: вони намагаються висмоктати з нього енергію, яку вони вже вичерпали в своїх світах. Уфологи вже оприлюднили в Мережі цілу серію матеріалів, що підтверджують їхню теорію, включаючи фото і відео інопланетних кораблів біля Сонця і в планетарна.

Популярні новини зараз

Повернення секс-символу та зірки 4 сезону: хто на "Голос країни 10" розчулив Кароль та Каменських

"Голос країни 10" змусив Тіну Кароль палко ревнувати Дана Балана: "Божевільна"

Загинув на руках відвідувачів кафе: ветерану АТО всадили ніж у шию, деталі

У 2020 році пенсії збільшать втричі: кому пощастить відхопити ласий шматок

Показати ще


Деякі уфології вважають, що представники різних інопланетних цивілізацій навіть влаштували справжню війну в космосі за володіння енергією Сонця.

Нагадаємо, уфологи звинуватили NASA у світовій змові - вони впевнені, що космічна агенція навмисно приховує факт існування бази інопланетян на Місяці.

Як повідомляв портал "Знай.ua", уфологи заявляють, що в сонячну систему вторгся бойовий іншопланетний корабель і всього через пару місяців він досягне Землі.

Також "Знай.ua" писав, що у Великобританії жителю міста Лідса далося зняти на камеру інопланетний корабель