Група вчених з Франції, яку очолив професор на ім'я Філіп Шарльє, повідала про те, що зуби Адольфа Гітлера, який керував фашистською Німеччиною, розповіли про точну дату його загибелі.

За словами фахівців, смерть Адольфа Гітлера абсолютно точно наступила в 1945 році від дії отрути і наслідків вогнепального поранення. Останки вождя рейху довгий час перебували на зберіганні в Москві, а все, що залишилося від Гітлера, це лише фрагменти черепа і зуби знаменитого диктатора.

Раніше багато конспірологічні теорії ґрунтувалися на тому, що останки диктатора могли належати не Адольфу Гітлеру, а зовсім іншій людині. Однак, Філіп Шарльє після детального вивчення фрагментів його скелета заявив про те, що всі зуби є справжніми, а їх аналіз підтвердив факт його смерті в 1945 році.

Раніше "Знай.ua" писав про те, що чуткам про те, що Гітлер втік до Південної Америки на підводному човні, прийшов кінець - німецький підводний човен знайшли на дні неподалік від узбережжя Данії.

Популярні новини зараз

Яке літо, така і мода: харків'янка розгулювала по метро в одній рваній штанині

Донька Сумської Паперна похвалилася розкішною фігурою в крихітних шортах: "Це вогонь"

Потужний вибух на хімзаводі загрожує світу, спалахнуло все: нагадує Чорнобиль

Страва Олі Полякової довела до істерики Надю Мейхер на "МастерШеф. Селебріті": Ектор знайшов багато олії

Показати ще

Через майже 73 роки , виявили на морському дні німецький підводний човен U-3523, який нібито перевіз керівництво нацистської Німеччини до Південної Америки. Про це пише The Daily Star.

За інформацією видання, субмарина була знайдена в десяти морських милях на північ від датського міста Скаген. Сканування морського дна показало, що підводний човен знаходиться на глибині 123 метрів, що ускладнює доступ до нього. Відзначається, що на борту в момент аварії човна знаходилися 58 членів екіпажу.

Раніше дослідники припускали, що субмарина була затоплена в результаті атаки британського бомбардувальника B-24 Liberator 6 травня 1945 року по шляху до Норвегії, проте виявити її уламки досі не вдавалося.

В результаті виникли чутки про те, що насправді підводний човен, на борту якого нібито перебувало керівництво нацистів, в тому числі і сам Адольф Гітлер, вцілів і зміг переправити своїх пасажирів в Південну Америку. Поширенню такої інформації сприяли і отримані американською розвідкою свідчення деяких очевидців, які стверджували, що вони бачили Гітлера в Колумбії та Аргентині вже після закінчення Другої світової війни.