Найбільша в світі статуя Ісуса Христа, розташована у польському місті Свебодзін, роздає інтернет.

Про це заявили журналісти польського видання Fakt.pl.

Журналісти з'ясували, що величезна статуя Ісуса Христа використовується для комерційної трансляції інтернет-сигналу. Представники компанії, яка надає інтернет, стверджують, що ця ініціатива належить священика місцевої парафії.

Популярні новини зараз

Погода 18 травня накоїть лиха в Україні, заливатиме й гримітиме

Вікторія Смеюха і Слава Камінська з "НеАнгелів" попрощалися з українцями: зробили це востаннє

Аліна Гросу показала сімейну ідилію з Романом Полянським: "Бальзам на душу"

Філіп Кіркоров на "Євробаченні" попався на плагіаті України: "Сукня Ані Лорак, стиль Лободи"

Показати ще

Журналісти польського видання стверджують, що на вершині найбільшої в світі постаті Ісуса Христа хтось встановив антени. Це видно на відео, знятого за допомогою апарата. Експерт підтвердив, що на зображеннях встановлені антени для передачі інтернет-сигналу.

"Саме місце є кращим в цій околиці завдяки своїй висоті, що дає величезний діапазон покриття безпроводової мережі", - пояснив він. Висота фігури Ісуса Христа становить 36 метрів, з яких 33 метри припадають на скульптуру Ісуса, а ще 3 метри – на позолочену корону.

У компанії, яка володіє обладнанням, підтвердили, що запропонував встановити антени на фігурі місцевий священик. Деталей контракту в компанії не розкрили, але запевнили, що все відбувається на законних підставах.

У парафії журналістам заявили, що нічого не знають про встановлені на вершині фігури антени.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що вчені напророкували масштабну катастрофу.

Вже до 2100 року в результаті наслідків глобального потепління затопить більшість великих американських міст, розташованих на узбережжях.

Про це пише Business Insider, до такого висновку прийшли вчені з Університету Боулдера в Колорадо.

Зазначається, що дослідники провели математичну симуляцію, завдяки якій стали відомі подробиці і масштаби насувається глобальної катастрофи.

Для прогнозування масштабів створили спеціальний плагін для програми Google Earth, з допомогою якого будь-який бажаючий може подивитися, виявиться його житло в зоні затоплення.