Менше двох тижнів залишилося до кінця світу. В середині серпня людство може стати жертвою масштабної катастрофи, яку спричинить падіння комети, що останнім часом сильно схвилювала вчених.

Якщо комета, яка раптово стала яскравішою, пройде на мінімальній відстані від Землі, то цілком ймовірно, що вже живе на голубій планеті просто перетвориться на попіл, - повідомляє "Vlasti.net".

Об'єкт досі не зафіксували вчені, проте прихильники теорії Нібіру вірять, що це десята планета Сонячної системи, яка принесе смерть, одного разу зіткнувшись із Землею.

Популярні новини зараз
ПриватБанк повідомив про важливі зміни з 1 червня: про що варто пам'ятати клієнтам Україна посилила охорону північного кордону після чергової провокації окупантів: помилки не будуть повторені Російські війська зазнали провалу одразу на трьох напрямках в Україні - британська розвідка Дощі заллють Україну, врятувавши від спеки: синоптик Наталка Діденко розповіла, чим потішить погода 27 травня
Показати ще

Загадкова Нібіру "зжере" нашу планету

Вчені більш ніж упевнені, що наближення десятої планети Сонячної системи Нібіру до Землі загрожує згубними наслідками - природними катаклізмами.

Ітан Троубрідж - працівник Геологічної служби США, який впевнений, що це може бути вкрай небезпечним. Проте в інтерв'ю з журналістами він говорив, що влада приховує всю правду, щоб не викликати паніку у людей.

Цікавим є той факт, що гравітація набираючи є дуже страшним явищем, адже з-за її близького наближення з нашою планетою на Землі виникне безліч найсильніших землетрусів і цунамі, дії яких можуть просто обернуться кінцем світу для землян. Ітан вперше дізнався про Нібіру, ​​коли цим космічним тілом вперше зацікавилися NASA.

Прихильники теорії про планету Х упевнені, що владі США є що приховуати. Адже дослідники провели не одне дослідження і, напевне, їм є що нам розповісти.

Вчені зазначають, що всі катаклізми, які відбуваються на нашій планеті: зміна клімату, виверження вулканів, численні торнадо – все це вплив гравітації Нібіру.

Дивіться: Нібіру вже видно на небі

Нагадаємо, Всесвітній фонд живої природи заявив, що людство вичерпало всі біоресурси планети Землі на 2018 рік. Так, з сьогоднішнього дня ми починаємо жити "в боргу" у нашої планети.

Як повідомляв Знай.ua, незабаром загадковий Марс масимально наблизиться до Землі. Ця відстань стане найкоротшою за останні десятки років.

Також Знай.ua писав, що дівчинка-індіго напророчила швидкий кінець світу.