Колишній біохімік Національного управління США з аеронавтики і дослідженню космічного простору (NASA) і биохакер Джосайе Зейнер розповів про наслідки експерименту, в ході якого він ввів у своє тіло ген миостатин за допомогою технології CRISPR.

За словами біохіміка, він хотів продемонструвати, що обладнання для модифікації ДНК є недорогим і простим у користуванні навіть для тих, хто не володіє спеціалізованими знаннями. Чоловік вирішив збільшити м'язову масу в лівій руці і ввів в себе додаткову копію гена миостатина, що відповідає за ріст м'язів.

Він упевнений, що після процедури в частині клітин змінився геном. Оскільки введений ген є добре вивченим, ефект від його впровадження має бути помітним. Зараз Зейнер працює над способами перевірити, в які клітини вбудуватися ген, і якою мірою він вплинув на ріст м'язів.

Популярні новини зараз

Пий і худни: відомий лікар вивів формулу спалювання зайвої ваги за допомогою двох чашок кави  

Українців відправили в січневий локдаун: які обмеження почнуть діяти вже 1 березня

Дмитро Комаров до "Світу навиворіт": дитинство, юність і дівчата, схожі на Кучеренко

Спритний українець побудував балкон розміром у дві квартири: рейдер зі шпателем

Показати ще

Зейнер став помітною фігурою в культурі биохакеров, які займаються генною модифікацією в домашніх умовах і намагаються поліпшити своє власне тіло за допомогою сучасних технологій. Він займається продажем наборів, які дозволяють провести власні експерименти зі створення трансгенних організмів.

При цьому Зейнер та інші біохакери ігнорують попередження Управління по санітарному нагляду за якістю продуктів і ліків США (FDA) про те, що продаж трансгенів без схвалення відповідних інстанцій є незаконною.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що NASA продовжилось планами на 2018 рік.