Новою метою програми NASA під назвою New Frontiers стане найбільший супутник Юпітера чи комети Чурюмова – Герасименко.

NASA підвело підсумки конкурсу концептів космічних місій New Frontiers; дві команди, які вийдуть у фінал конкурсу, отримають фінансування для розробки і будівництва безпілотних зондів – їх запуск попередньо запланований на середину 2020-х років. Один зонд відправиться до найбільшому супутнику Сатурна – Титана – і займеться там пошуком придатних для посадки місць; інший повинен взяти пробу речовини комети і доставити її на Землю.

Зонд CAESAR відправиться до комети Чурюмова – Герасименко, на яку в 2014 році здійснив м'яку посадку апарат "Філи", а в минулому році розбився апарат "Розетта". Дані, зібрані цими апаратами, показали склад і розподіл речовини в виділюваної кометах газах; "Розетта" зміряла світність різних районів комети і довела, що там є тверда вода. CAESAR належить продовжити справу зондів "Розетта" і "Філи".

Популярні новини зараз

Колишня Потапа Ірина Горова захопила стрункою фігурою: "Потрібно пахати"

Настя Каменських загіпнотизувала формами в "дірявих" колготах: "Ідеальна фігура"

Ніна Матвієнко відпустила сина в монастир не просто так: "Щоб спасти душу"

Розлучений Дзідзьо погарнішав на очах і розповів Каті Осадчій усе: про колишню Slavia - ні слова

Показати ще

Другий апарат під назвою Dragonfly долетить до Титана, найбільшого супутника Сатурна і другого за величиною супутника Сонячної системи (найбільший супутник Юпітера – Ганімед), вивчить склад грунту і повернеться на Землю.

Раніше вчені з США в ході досліджень, проведених щодо виявлених на поверхні Марса предметів, сильно зацікавилися тим, який нагадав їм мушлю. Довжина її досягає приблизно два дюйми. На фотографіях можна побачити, що поверхня над відповідною галуззю ніби обкопана, а мушля лежить ніби на вологій землі. Експерти наполягають на тому, що це є чи не прямим доказом того, що на Марсі є життя.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що бронежилети стануть тонше футболки.