Дослідження показали, що після перемоги в грі чоловіки частіше схильні купувати дорогі і статусні речі. При цьому підвищеного рівня тестостерону в їхній слині виявлено не було. Як повідомляє Scientific Reports, домінантна поведінка чоловіків працює за принципом "апетит приходить під час їжі".

Китайські, австрійські, канадські та британські вчені провели експеримент серед 166 студентів Кембриджа. Спочатку студентів розбили на пари і запропонували грати в тетріс. До і після гри дослідники заміряли рівень тестостерону в слині гравців. На другому етапі студентам показували різні речі і запитували, які з речей студенти хотіли б купити.

Ті, хто набирав більше балів під час парної гри в тетріс, були більш схильні до вибору статусних речей - дорогих машин і одягу з символікою рідного університету. Цікаво, що у переможців рівень тестостерону в слині після гри в тетріс не зростає. Між тим саме цей гормон нерідко розглядають як передумову прояву таких чоловічих рис, як схильність до домінування і нарощування власної соціальної значущості.

Таким чином, вдалося показати, що перемоги спонукають чоловіків до більш домінантної поведінки. Однак прямого зв'язку з фізіологічними процесами в організмі встановити поки не вдалося.

Популярні новини зараз

Учасники шоу "Холостячка" розкрили головну помилку першого сезону: так робили Рибак та Елларт

Наталя Могилевська видала неочікуване зізнання учаснику шоу "Співають всі": "Заміж без сумніву"

Рада готує соцвиплати для "заробітчан": на руки – до 150 тисяч, хто отримає

Зима у вересні: синоптик Діденко передрекла перші заморозки і мокрий сніг найближчими днями

Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про те, чого хочуть жінки