Літній відлюдник показав уфологам фотографії, зроблені в 50-х роках XX століття. На знімках відображені в небі дивні об'єкти, за формою нагадують широкополі капелюхи. На думку дослідників космосу, це кораблі прибульців, які женуться за літаком.

Як розповідає чоловік, фото зробили у населеному пункті Старк штату Мен. Уфологи сперечаються щодо достовірності отриманих знімків. У 50-х роках XX століття багато підробляли фотографії в гонитві за сенсаціями. Новини про НЛО з'являлися в друкованих ЗМІ із завидною регулярністю. Тому говорити з повною впевненістю про те, що на знімках відображені космічні кораблі інопланетян не можна.

Тоді особливо цікавилися прибульцями в Німеччині. Німецькі уфологи публікували свої здогади в надії отримати підтримку від колег з усього світу. На даний момент дослідники космічного простору ретельно вивчають отримані від відлюдника фото. На думку багатьох користувачів, уфологи в черговий раз зіткнулися з фальсифікацією.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що група дослідників з Вашингтонського університету під керівництвом Томаса Куїнна з'ясувала, чому в тісних подвійних зоряних системах рідко виявляються планети, - пише Укрінформ.

Популярні новини зараз
Погода несе божевільну спеку: прогноз на найближчі дні Відвикайте від опалення: українців просять зробити це до вимкнення, щоб не постраждати Жертвувати шлунком заради комуналки більше не доведеться: пенсіонерам призначать доплати Переказ з картки на картку будуть жорстко контролювати: як можуть заблокувати картку
Показати ще

Вчені моделювали поведінку систем, обмежившись лише такими, у яких період обороту зірок навколо загального центру мас не перевищує десяти земних діб. Фахівцям вдалося встановити: причина того, що в подвійних зоряних системах мало планет, полягає в наявності зони нестійкості.

Планета не може перебувати ближче певної відстані від свого подвійного сонця. За цією межею неможливо існування стійкої орбіти, і екзопланета, що потрапила в зону нестабільності, отримавши гравітаційний "стусан", просто відлітає в космічний простір.

З часом ця ділянка зміщується. За оцінками авторів, як мінімум 87% подвійних зірок з часом втрачають одну планету. При цьому втрата однієї з них може спровокувати руйнування всієї системи.