3 грудня жителі Землі зможуть спостерігати незвичайне та досить рідкісне явище – супермісяць (supermoon). Місяць максимально наблизиться до нашої планети та буде на 30% яскравішим.

Завдяки цьому явищу з Землі можна бачити більший розмір місячного диска, ніж зазвичай. Це явище відбувається при збігу повного місяця або молодого з перигеєм.

Після 3 грудня, це суперлуння можна буде ще побачити на початку наступного року – 2 січня 2018 року.

Також в січні 2018 року очікується дуже рідкісне явище, 13-ий за рахунком повний місяць в рік.Його іменують як "Блакитний Місяць" походить від англійської ідіоми "once in a blue moon", що перекладається як "одного разу при блакитний місяці".

Популярні новини зараз

Роман Свечкоренко розкрив таємницю творців "Холостячки": не підпускали до Злати Огнєвіч до фіналу і приховали розлучення

Катя Осадча засумувала через маленького сина від Юрія Горбунова: "Так швидко росте"

Найважливіша молитва на день Введення в Храм Пресвятої Богородиці: просіть у Діви Марії допомоги і захисту

Фіналіст шоу "Холостячка" Олексій Тригубенко забув Ксенію Мішину заради нової маленької: "Коли вона приїхала..."

Показати ще

Ефект Блакитного Місяця можна спостерігати досить часто - приблизно раз в 2,7 роки. Однак це ніяк не пов'язано з кольором небесного тіла, він залишається незмінним.

Що відбувається з людьми під час Supermoon:

В цей період на противагу іншим космічним явищам, таким, наприклад, як магнітні бурі, люди відчувають приплив енергії. Однак Меркурій (керуючий місяць ) не сприяє нормалізації положення, у вас може з'явитися відчуття втрати рівноваги, тому намагайтесь контролювати свої емоції та бажання.

Сприятливі дні для стрижки волосся:

1, 23, 24 і 25 грудня

Сприятливі дні для проведення стоматологічних процедур:

9 10 грудня

Сприятливі дні для шкідливих звичок:

9 14 грудня

Сприятливі дні для схуднення і початку дієти:

1, 29 грудня


Дивіться відео очевидців про незвичайне небесне явище

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", у NASA розповіли, що виявлена "чорна діра" на Сонці вже відправила на нашу планету сильний сонячний порив, і до нього варто бути готовим.