Зникнення людства може спровокувати не ядерна війна і навіть не глобальне потепління. Не так давно вчені з різних країн об'єдналися аби дослідити, звідки насправді нам чекати реальної загрози.

Рейтинг небезпек

Фахівці склали перелік, де перерахували всі ймовірні причини, які можуть знищити Землю. На останнє місце потрапили комети. Вони призводять до підвищення температури на планеті, а також до утворення нової газової хмари, як це сталося при падінні всього лише осколка комети Шумейкер на Юпітер, що відбулося в 1994 році.

Розглядають також вторгнення інопланетян, адже на думку вчених зустріч людства з ними стане причиною знищення людей на планеті. Боятися треба і зіткнення планети Земля з іншими планетами. На четверту сходинку космічних загроз для людства помістили чорні діри, які на жаль повноцінно не вивчені, але з існує кілька сотень в нашій галактиці.

Астероїди та планети-примари

В найближчі сторіччя один з найбільших астероїдів з великою ймовірністю може впасти на Землю. Наша планета може також зійти з орбіти, після чого вдарять сильні морози. Сонце ж може перетворитися на "червоного гіганта" і спалити все живе.

Популярні новини зараз

Після тривалої хвороби помер культовий режисер: був творцем знакових фільмів

Мама Дана Балана навчила сина, як завоювати серце Тіни Кароль: "Борись до кінця"

Акторка "Дизель шоу" Булітко кардинально змінила образ - тепер без рудого волосся

Королева Єлизавета II, перед похоронами, подарувала принцу Гаррі шматочок дерева: старший брат чекає пояснень

Показати ще

Ще два роки тому астрономи з Каліфорнійського технологічного інституту Костянтин Батигін і Майкл Браун оголосили про можливу дев'яту планету на околицях Сонячної системи, за межами орбіти Плутона, яка, на думку вчених, може знищити Землю разом з усіма її мешканцями і назавжди змінити вигляд галактики.

Лише через півтора року після відкриття, дослідники з Університету Арізони заявили, що недавно виявлений космічний гігант летить у напрямку до Землі, а зіткнення може привести до космічного апокаліпсису.

Дивіться: основні загрози з космосу

Як повідомляв портал "Знай.ua", астрономів занепокоїв факт вільного переміщення неопізнаних об'єктів біля супутника Землі. Так, астроном-любитель помітив дивні об'єкти, що пролетіли на тлі поверхні Місяця. Фахівцеві вдалося записати НЛО на відео. Три незрозумілих об'єкта з'являються в кадрі на позначці 01.18 й швидко зникають. Сам автор відео задався питанням, що він міг зняти, припустивши, що це були запущені кимось гелієві кулі. У той же час він визнав, що його теорію неможливо підтвердити.