Вчені провели дослідження, які показали, що кішки в будинку здатні не тільки виліковувати від хвороб, але і продовжувати життя своїм господарям. Найкращими цілителями вчені назвали довгошерстих представників котячих.

Вчені провели дослідження-спостереження, в якому взяло участь 10 тисяч добровольців. Результати підтвердили позитивний вплив кішок на здоров'я людини. Власники пухнастих улюбленців живуть в середньому на 5-10 років довше і мають на 20% менший ризик розвитку серцевого нападу.

В ході дослідження також з'ясувалося, що коти допомагають істотно зменшити ймовірність розвитку остеохондрозу і навіть прискорити зрощення кісток при переломі. А все це роблять пухнасті улюбленці завдяки вібраціям, які створюють їх голосові зв'язки, а також завдяки теплу їх тіла.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" японський любитель кішок придумав, як легко заспокоїти вихованців, які люблять бродити вам і вашому ліжку вночі. Завдяки його винаходу котейки будуть мирно мурчати у вас під боком всю ніч, а знадобиться для реалізації геніального плану всього лише один предмет.

Те, що ви лягли спати, зовсім не означає, що разом з вами заснули ваші коти і кішки. Як боротися з вирішила влаштувати бегемотоподобную нічну пробіжку або дивиться в порожній коридор, ніби там щось є, животиной, ще не придумано. А ось рішення, як зробити так, щоб кіт не снував по ліжку (і сплячим на ній людям), вже є.

Популярні новини зараз
Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень Заплатять усі, але один раз: чому українцям почали надсилати додаткові квитанції на газ В Україні 60-річні більше не зможуть вийти на пенсію: коли та як зміняться вимоги до стажу
Показати ще

Нагадаємо, в Австралії добудували самий довгий паркан, який стане головним захистом від мільйонів диких кішок. Розплата за колонізацію наздогнала австралійців навіть через два століття – здичавілі кішки заполонили 99% континенту і масово знищують ссавців і птахів.

В кінці травня 2018 року в Австралії закінчили будівництво найдовшого забору від мільйонів здичавілих кішок, які за два століття поширилися майже по всій території країни. Вони полюють на дрібних ссавців і птахів, знищивши або поставивши під загрозу вимирання більше двох десятків рідкісних видів.