Британські вчені провели експеримент, в ході якого перевірили ефективність впливу практики усвідомленості на споживання алкоголю. Результати показали, що короткі сеанси практики усвідомленості істотно знижують кількість споживаного алкоголю після першого тижня.

Використання когнітивних практик, заснованих на усвідомленості, полягає в аналізуванні власних думок і почуттів, розуміючи при цьому власні проблеми, з якими треба щось робити. Цей метод використовується в лікуванні і профілактиці клінічної депресії та наркозалежних.

Автори нової роботи перевірили ефективність використання методик усвідомленості та звичайної релаксації на бажання споживати алкоголь. В їх дослідженні взяли участь 68 осіб віком від 18 до 50 років. Усі вони пройшли тест на визначення рівня алкогольної залежності й отримали бал від восьми і вище, що вказує на проблеми з алкоголем.

Популярні новини зараз

У Харкові подружка Зайцевої злетіла з моста у воду - "осідлала" плаваючу машину, благаючи про порятунок

На Львівщині три автівки не поділили дорогу, кров на узбіччі: понівечені тіла вирізали з купи металу

Українці потролили Фреймут за "дуель" з Катериною Кухар на "Танці з зірками": "Лебідь і Буратіно"

Українець помер на заробітках у Польщі, рідні вбиті горем: "Не можемо поховати..."

Показати ще

Учасників експерименту розділили на дві групи: перша група слухала через навушники інструкцію звичайної релаксації, а друга — інструкцію з практики усвідомленості. У першої групи істотно знизилася кількість випитого алкоголю протягом експерименту, доводячи ефективність методу усвідомленості.

Раніше портал "Знай.uа" писав, що новий вірус загрожує людству.